2023-09-20

„Ślubne ABC”: Efektowny i praktyczny prezent dla gości

Upominek ze smakiem, szczególnie dla pary, której ulubionym kolorem jest czerń. W czasie realizacji programu Izabela Janachowska poznała Wiktorię i Piotra z Myszkowa, którzy zainspirowali ją do stworzenia taniego, ale ciekawego prezentu dla gości na ich ślub i wesele. Zobacz, jak go zrobić krok po kroku z ekspertką programu „Ślubne pogotowie”. Odrobina fantazji, niezbyt kosztowne składniki, a jaki efekt!

Co na prezent dla gości weselnych?
Fani programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” często pytają o to, jaki prezent należy przygotować dla gości ceremonii. To zwyczaj, który przyszedł do Polski stosunkowo niedawno, ale cieszy się olbrzymią popularnością. Drobiazg cieszy gości i przypomina o ważnym dniu, w którym uczestniczyli z młodą parą. Ale przy kilkudziesięciu osobach, może to być spory element budżetu, chociaż… niekoniecznie.

Czarny jak węgiel!
- Inspiracją tego prezentu była jedna z par programu. Po pierwsze panna młoda uwielbiała kolor czarny, stąd pomysł na czarną herbatę, a biorąc pod uwagę miejsce, z którego są, czyli Śląsk, wpadł mi do głowy róg obfitości – wyjaśnia prowadząca program, przechodząc do instrukcji przygotowania upominków.

Herbaciany rożek
Jedną z zalet tego pomysłu jest jego niewielki koszt. - Herbatę możecie kupić w dużej ilości, na kilogramy, w naprawdę dobrej cenie - zwraca uwagę Izabela Janachowska. Oprócz niej potrzebne są trójkątne torebki plastikowe, pocięty w kwadraty kolorowy papier i wstążki. Jak wykonać taki mini róg obfitości i o czym warto pamiętać, aby go dodatkowo uatrakcyjnić? Instrukcje w „Ślubnym ABC”.

  

Spełnianie marzeń pary, która chciała czarnej sali weselnej, zobaczysz w programie „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat