2023-10-22

Karolina Gilon: W 9. sezonie kobiety mogą zdobyć Górę!

Prowadząca „Ninja Warrior Polska” szczególnie docenia zawodniczki w show. W 8. sezonie drogę do finału wywalczyły sobie aż dwie kobiety. Mimo że u stóp Góry Midoriyama stanęło czterech zawodników, pozostała ona niezdobyta. POLSAT.PL zapytał jak zakończone zmagania ocenia Karolina Gilon i jak według niej zapowiada się kolejna edycja sportowego programu Polsatu.

Sport i zabawa
Jaki był 8. sezon według prowadzącej show? - W każdym sezonie jest dużo emocji, dlatego, że „Ninja Warrior” to nie tylko program telewizyjny, ale też takie nasze igrzyska. My jak zwykle z chłopakami bawiliśmy się fantastycznie, mamy super skład. Szkoda, że to już koniec tego sezonu, nie możemy się doczekać kolejnego - stwierdza.

Emocje ostatniego odcinka
Zarówno widzowie jak i prowadzący zawsze czekają na to, czy w końcu uda się pokonać Górę Midoriyama. Tym razem do tego zadania stanęli Damian Drzewiecki, Grzegorz Niecko, Mariusz Bulandra i Michał Grochoła. - Finał był mocny, bardzo mocna końcówka - przyznaje Karolina Gilon w rozmowie z POLSAT.PL. - Niestety trochę zabrakło, ale wierzymy, że to już jest w zasięgu ręki i że w następnym sezonie to się uda - mówi pewnie.

Kobiety Ninja
- Jestem bardzo dumna szczególnie z kobiet, dlatego że aż dwie trafiły do finału i to było fantastyczne móc im kibicować - dodaje prowadząca. Były to Carolina Filipek oraz Katarzyna Jonaczyk i to ta ostatnia po raz drugi sięgnęła po tytuł Last Woman Standing. - Mam nadzieję, że następnym razem dziewczyny zajdą jeszcze dalej, jeszcze wyżej. A może wejdą na Górę Midoryama? Bardzo mocno trzymam za to kciuki - podsumowuje Karolina Gilon.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. sezonu programu Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat