2023-10-17

Katarzyna Jonaczyk po raz drugi została Last Woman Standing

Najlepsza kobieta w ósmym sezonie programu „Ninja Warrior Polska”. Wideo! Katarzyna Jonaczyk tak jak w siódmej edycji sięgnęła po tytuł Last Woman Standing i ponownie rywalizowała o niego z Caroliną Filipek. Co mówi o swojej przeciwniczce? Czy czuła presję związaną z dotychczasowymi osiągnięciami? Zobacz specjalne wideo POLSAT.PL!

Mocna konkurencja
Katarzyna Jonaczyk i Carolina Filipek rywalizowały ze sobą po raz drugi, a tytuł Last Woman Standing trafił ponownie do pierwszej z nich. - Carolina reprezentuje wysoki poziom, więc nie dziwię się, że drugi raz była w finale. I mam nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy się spotykamy - mówi najlepsza zawodniczka ósmego sezonu „Ninja Warrior Polska”.

Najważniejsza wola walki
- Mam nadzieję, że będzie mi dane wystąpić w kolejnej edycji - zapowiada Katarzyna Jonaczyk. Czy uda jej się zdobyć potrójne Last Woman Stading? Czy myśli o takim osiągnięciu? - Przyznam, że już w tym roku czułam presję, że choć nie czuję się na siłach, nie chciałabym wystąpić gorzej niż ostatnio. Myślę, że ta wola rywalizacji, ten duch sportowy mocno w nas siedzi. Nawet jak nie jesteśmy do końca przygotowani, to nie chcemy zawieść ani siebie ani innych - tłumaczy zawodniczka.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat