2023-10-17

Damian Drzewiecki z tytułem Last Warrior Standing. Wideo!

Zawodnik okazał się najlepszy w 8. edycji sportowego show „Ninja Warrior Polska”. Damian Drzewiecki z pierwszym komentarzem po zdobyciu wyczekiwanego tytułu Last Warrior Standing. Co mówi zwycięzca w rozmowie z POLSAT.PL? Jakie emocje mu towarzyszą po sukcesie? Jakie ma plany na przyszłość? Zobacz wideo!

Szok ponad wszystko
- Nadal nie wiem, co się dzieje. To jest coś niemożliwego. To są takie emocje, że nie wiem, co mam powiedzieć - Damian Drzewiecki był w szoku po tym, co działo się w finale ósmego sezonu „Ninja Warrior Polska”. W rywalizacji pokonał między innymi swojego brata, Krystiana. - Nie myślałem w ogóle o linie. Nie myślałem, że tak daleko zajdę - przyznaje zawodnik.

Czwórka zawodników w walce o główną nagrodę
- Spodziewałem się, że będzie sporo osób pod Górą Midoriyama, bo strasznie jest wszechobecny progres wśród zawodników, ale udało mi się ich pokonać - komentuje Damian Drzewiecki. Czego zabrakło do pełni szczęścia? - Siły nie było, nie było techniki na linie. Dużo rzeczy do poprawy - przyznaje zawodnik, który jednak cieszy się wyjątkową chwilą. - Będzie ciężko to powtórzyć, dlatego to jest taki wspaniały moment - wyjaśnia.

Będzie powtórka?
Zawodnik zdobył nie tylko tytuł Last Warrior Standing, ale i 30 tysięcy złotych. Teraz udaje się na zasłużony odpoczynek. - Urlop? Na pewno. W końcu normalne jedzenie, nie żyłowanie się, luz - tłumaczy i już myśli o kolejnej edycji. Wrócę i dalej będę siał pogrom - śmieje się Damian Drzewiecki.

  

Dziękujemy za wspólne oglądanie 8. edycji Ninja Warrior Polska w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat