2023-10-17

Finalistki 8. edycji „Ninja Warrior Polska” dla POLSAT.PL

Carolina Filipek i Katarzyna Jonaczyk w walce o najwyższe cele w sportowym show Polsatu. Zawodniczki w specjalnych rozmowach przed rywalizacją o nagrodę główną. W jakich były nastrojach? Co mówią o swoich przygotowaniach? Jakie obrały cele? Zobacz wywiady POLSAT.PL! Finał 8. edycji „Ninja Warrior Polska” we wtorek 17 października o godz. 20:05.

Zrobić jak najwięcej
Carolina Filipek z pozytywnym nastawieniem przed ostatnim odcinkiem. - Ogólnie czuję się dobrze przygotowana - mówi zawodniczka, która miała okazję wystąpić w finale siódmego sezonu programu. Co mówi bezpośrednio przed startem? - Jestem strasznie zestresowana, to na pewno, ale no, mam nadzieję, że uda mi się dojść do rampy. Chciałabym spróbować jak najwięcej przeszkód i gdyby nie czas, to wydaje mi się, że byłoby to realne - zastanawia się. - Wiadomo, że konkurencja z chłopakami jest bardzo, bardzo ciężka i oni mają większe szanse na to, żeby dojść do Góry Midoriyama - dodaje.

  

Powtórzyć sukces
- Nastrój stricte bojowy. Już bardzo chciałabym wejść na tor - mówi w wywiadzie z POLSAT.PL Katarzyna Jonaczyk. - Nie ukrywam, że stres jest też ogromny. Jak gdzieś tam chodzę po kawę, to uważam, żeby jej nie rozlać, bo ręce latają jak dzikie - śmieje się zdobywczyni tytułu Last Woman Standing z siódmej serii show. Cele na ten moment? - Chciałabym pokazać, że kobiety dadzą radę zawojować na tym torze, że to nie będzie walka na pierwszych dwóch przeszkodach, ale że uda nam się coś pokazać - zapowiada.

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat