2023-10-02

Izabela Janachowska o swoich własnych ślubnych wpadkach

Dziennikarka opowiada o sytuacjach, które zaskoczyły ją w czasie jej uroczystości. Prowadząca „Ślubne pogotowie” przygotowując ten wielki dzień odkryła, że organizacja takich wydarzeń i wspieranie młodych par jest jej powołaniem. Jednak ten pierwszy raz nie był do końca udany. Co poszło nie tak? Prowadząca „Ślubne pogotowie” zdradza to POLSAT.PL.

Pół żartem pół serio
Na swoim ślubie dowiedziałam się paru bardzo istotnych rzeczy - mówi ze śmiechem Izabela Janachowska, zdradzając, że nagranie o weddingowych wpadkach jest najpopularniejszym filmem, jaki opublikowała w sieci. - Miałam aferę obuwniczą, taliową, włosową... Trochę tego było. To było pierwsze wesele, które organizowałam. Ludzie kochają słuchać o błędach. Mam nadzieję, że się nie tylko pośmiali, ale i coś z tego wynieśli - zaznacza.

Stylizacja z głową
O czym więc warto pamiętać? - Po pierwsze najlepszą fryzurą na ślub są włosy spięte, nierozpuszczone – radzi Izabela Janachowska. – Oczywiście w programie czasem te piękne rozpuszczone fale się pojawiają, żeby to ładnie wyglądało. Zdecydowanie wygodną i bezpieczną ze względu na pogodę opcją są włosy spięte. A więc kitka – super, bo nowoczesna. Kok – cudny, bo klasyczny. Naprawdę pannom młodym to rekomenduję - podsumowuje specjalistka.

Mocne podstawy
Kolejna rada dotyczy butów. - Trzeba wybierać nie tylko piękne, ale jak się okazało na moim ślubie, również wygodne - wyznaje. - To dobra wskazówka, że warto mieć zapasowe na zmianę. To nie muszą być dwie nowe pary, ale na przykład takie, które już się ułożyły, przetańczyliśmy w nich sto nocy. One może nie wyglądają najlepiej, ale jak wskoczymy w nie po północy i będą wygodne, to wtedy jest to najważniejsze - dodaje.

Talia osy
Inny ślubny błąd, o którym Izabela Janachowska przekonała się na własnej skórze, to rzeźbienie figury. – Nie należy walczyć za wszelką cenę o super szczupłą talię. Ja walczyłam i w czasie życzeń... zemdlałam! Tak mocno ściśnięta była moja suknia - wyznaje gospodyni „Ślubnego pogotowia”.

Alternatywne rozwiązanie
Inny duży problem dotyczył nie samej panny młodej a lokalizacji. - Nastawiając się na cokolwiek w plenerze, trzeba mieć jednak wyjście awaryjne. Ja planowałam poprawiny w plenerze, a nie wyszło - wspomina.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat