2023-09-27

„Młodzi i Moralni”: Kabaretowy show hitem jesiennej ramówki

Jesienna odsłona niedzielnego pasma Polsatu cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią widzów. W trzecim sezonie tradycyjnie premierowe skecze, nowe cykle i wyjątkowi goście specjalni. Prowadzącymi Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów. „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w niedzielę o godz. 20:00.

Najlepszy kabaretowy cykl
Trzeci sezon programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” widzowie Polsatu mogą oglądać od 10 września w każdą niedzielę o godz. 20:00. Średnia minutowa pierwszych trzech odcinków osiągnęła 1,39 mln widzów, co przełożyło się na 10,7% udziału stacji w rynku wszystkich widzów oraz 11,14% w grupie komercyjnej 16-59. „Kabaret na Żywo” jest niezmiennie najlepszym cyklem kabaretowym w Polsacie.

Co w trzecim sezonie programu „Młodzi i Moralni”?
Gospodarze, czyli Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju przed startem trzeciego sezonu zaprosili do współpracy Kabaret Zdolni i Skromni. Ponadto w każdym odcinku na scenie goście specjalni. W pierwszych trzech odcinkach sezonu byli to Marcin Wójcik z Kabaretu An Mru-Mru, Kabaret K2 oraz Jerzy Kryszak.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat