2023-09-24

„Młodzi i Moralni”: Bez ryzyka nie ma zabawy. Co za pomysły!

Bohaterowie skeczów popisywali się wyjątkową kreatywnością. Zaczęło się od górskiej wyprawy w klapkach... Co jeszcze wymyślili Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zdolni i Skromni, Marta Podobas, Agata Wątróbska, Paweł Koślik, Łukasz Błąd i gość specjalny Jerzy Kryszak? „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Na ratunek turystom
Jesienna pogoda sprawia, że „Górska wyprawa” może być bardzo niebezpieczna. „Krupówa” Dżasta chciała już schodzić, ale Darek zalecił jej, żeby delektowała się pięknymi widokami ze szczytu... Świnicy. Wejść było łatwo, ale kiedy pojawiły się problemy z zejściem, trzeba było zadzwonić po TOPR...

„Dzień bez żony”
Kabaret Moralnego Niepokoju na szpitalnej sali. Trójka pokiereszowanych mężczyzn, którzy umilali sobie czas rozmową. Korzystając z nieobecności, małżonek, w końcu mogli na nie ponarzekać. Jakimi historiami się podzielili?

Niekonwencjonalne pomysły
Czas na odwiedziny w kolejnym ze sztabów wyborczych. Tym razem Kabaret Moralnego Niepokoju podglądał, co szykuje „Trzecia Droga”. Na spotkanie przyszli panowie z agencji kreatywnej z pomysłem spotu, który miał wszystkie inne partie „wyrwać z butów”. Specjaliści początkowo nie mogli znaleźć z politykami wspólnego języka.

Cyrk w przychodni
Wydawałoby się, że „Oddawanie krwi” to proste zadanie. Ale dla tej rodziny już samo wypełnianie ankiety było okazją do wzajemnych uszczypliwości. Okazało się, że ojciec Zbyszek panicznie boi się igieł i zaczął wycofywać się z tego pomysłu. Przy okazji nie szczędził pielęgniarce pikantnych szczegółów ze swojego życia.

Trudna rozmowa
Ważna wizyta w Pałacu Prezydenckim. Głowę państwa i towarzyszącego mu premiera odwiedził „Zełenski”. Przedmiotem rozmowy były interesy i pomoc w przyszłej odbudowie. Udało się osiągnąć cel?

Miłość z second handu
Czasy się zmieniły i kiedyś przy poszukiwaniu drugiej połówki wystarczyć musiało „Biuro matrymonialne”. Wysłany do niego przez matkę kawaler ruszył więc na poszukiwania żony. Jakie były jego wymagania? Oto skecz z archiwum Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Dźwięki natury
„Oszczepnicy” ze słynnego obrazu Juliana Fałata przemówili. W trakcie polowania Sasnal tłumaczył nieco przestraszonemu Dziedzicowi różnice w odgłosach wydawanych przez zwierzęta. Edukacyjną pogawędkę przerwała żona tego drugiego.

Bieżące sprawy
Na scenie Jerzy Kryszak, który najpierw wyraził zachwyt dla prowadzących program Robertów. - Są młodzi, zdrowi, piękni i moralni. Dla tego tu jestem. Dla równowagi - zażartował na początek legendarny satyryk. A potem tradycyjnie przeszedł do aktualnych tematów społeczno-politycznych.

Żołnierskie zakończenie
Muzyczny finisz znów w Kołobrzegu. Tym razem wspomnienie jednego z przebojów Festiwalu Piosenki Żołnierskiej „Rogatywka” w wykonaniu Andrzeja Kozłowskiego z Kabaretu Zdolni i Skromni. Muzykę skomponowała Katarzyna Gaertner, a tekst napisał Ryszard Ulicki.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat