2023-09-26

„Ślubne ABC”: Sposoby na świeże i piękne kwiaty

Izabela Kurdyła radzi, jak przechowywać florystyczne ozdoby i dekoracje sali. Razem z prowadzącą „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” radzą jak sprawić, aby kwiaty wyglądały idealnie i były jak najbardziej trwałe. Co może sprawić, że wydane pieniądze pójdą na marne? Zobacz rozmowę ekspertek w „Ślubnym ABC”.

Zawsze w modzie
Najpiękniejszym elementem dekoracji są niezmiennie od dawna kwiaty. Jednak jak podkreślają ślubne ekspertki Izabela Janachowska i Izabela Kurdyła, są też jednym z najdroższych sposobów na wystrój wnętrz. Aby wydane pieniądze nie poszły w błoto, trzeba te kwiatowe ozdoby odpowiednio wybrać i zadbać o nie. Jak to robić?

Triki ekspertki
- Zawsze zostawiamy je w wodzie, a przede wszystkim nie w ciepłych pomieszczeniach. Zadbajmy o to, żeby sala była mocno schłodzona - przestrzega dekoratorka. Jest też inny sposób na przedłużenie trwałości ozdób z kwiatów: przechowywanie ich w lodówce. - Zawsze tak robiłam, bo nie ma lepszego sposobu - potwierdza ekspertka.

A co robić kiedy przygotowane wcześniej kwiaty tracą płatki? Specjalistka zdradza swój sposób w „Ślubnym ABC”!

  

Na silny akcent kwiatowy Izabela Kurdyła postawiła, dekorując salę weselną dla Ani i Kacpra, a efekt jej pracy odebrał im mowę.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” – sezon 2 odcinek 4:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat