2023-09-26

Drugi sezon serialu „Teściowie”. Daniel Olbrychski w obsadzie

Widzowie pokochali produkcję, która okazała się hitem jesiennej ramówki. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, podjęta została decyzja o nakręceniu nowego sezonu z dalszymi losami bohaterów. Doborowa obsada powiększyła się o kolejne wielkie nazwiska, a wśród nich jedna z największych polskich gwiazd, Daniel Olbrychski.

O czym jest serial „Teściowie”?
Pierwszy sezon serialu skupia się wokół rodzinnych relacji wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ich rodzice pochodzą z dwóch różnych światów: Nagórscy (Joanna Kurowska, Cezary Pazura) to biznesmeni, posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, którzy marzą o przedsiębiorczym zamożnym zięciu, z kolei Ledwoniowe (Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński) są zupełnym przeciwieństwem rodziców Andżeliki. To skromni ludzie, bez majątku, a ich aspiracją jest wykształcenie syna. Spotkanie tych dwóch skrajnie odmiennych rodzin prowadzi do lawiny zabawnych sytuacji.

Daniel Olbrychski na planie
W drugim sezonie widzowie mogą się spodziewać jeszcze bardziej rozbudowanej historii, ponieważ w życiu bohaterów dochodzi do wielu zawirowań, które wpływają na ich wspólne losy. Podczas nagrywania nowych scen obecny był wybitny aktor, Daniel Olbrychski, którego wkład w serial już wkrótce będą mogli zobaczyć widzowie.

Twórcy produkcji
Autorem scenariusza jest Krzysztof Jaroszyński, reżyserem i operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, a producentem wykonawczym serialu jest firma TFP.

Pierwszy sezon serialu Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

 

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat