2023-08-25

Joanna Kurowska dla POLSAT.PL o atutach komedii „Teściowie”

Znana aktorka opowiada, dlaczego warto oglądać nową produkcję. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Joanna Kurowska tłumaczy również, z jakich względów komedia jest najtrudniejszym do zagrania gatunkiem. Czego mogą spodziewać się widzowie śledzący losy rodzin Ledwoniów i Nagórskich? Po dwa odcinki serialu „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Praca w skupieniu
Joanna Kurowska nie wahała się ani chwili, gdy Krzysztof Jaroszyński zaproponował jej rolę Wioli Nagórskiej, matki Andżeliki. - Zagrałam u niego wcześniej w „Graczykach” i „Daleko od noszy”. Poszłam w ciemno. Nawet nie czytałam tego scenariusza, bo wiedziałam, że to będzie świetne - przyznaje aktorka w rozmowie z POLSAT.PL. - Komedia jest potwornie ciężkim gatunkiem. W Polsce jest on niedoceniany. My tutaj robimy to w ogromnym skupieniu i w ogromnym szacunku dla widza, który to będzie potem oglądał - zaznacza.

Znakomita obsada
Zwaśnione rodziny czekają skomplikowane losy. Rodzice zakochanych pozostając w konflikcie, napotkają na swojej drodze wiele niespodzianek. Joanna Kurowska jest przekonana, że „Teściowie” spodobają się widzom. - Na pewno do oglądania serialu zachęci fantastyczna obsada. Mojego męża gra Cezary Pazura, który jest w wyśmienitej formie. Geniusz aktorstwa. Granie z takimi aktorami jak Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, czy Paweł Wawrzecki to jest oddech dla duszy. Coś wspaniałego - mówi artystka.

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat