2023-09-06

„Teściowie”: Jak oceniają serial widzowie? Oto komentarze!

Co najbardziej zwróciło uwagę internautów w pierwszych odcinkach produkcji? W niedzielę 3 września 2023 roku na antenie zadebiutował nowy serial komediowy. Fani w mediach społecznościowych podzielili się opiniami, między innymi na temat obsady i prezentowanego na ekranie poczucia humoru. „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Udany debiut
Początki nowych produkcji nie zawsze są łatwe, a zrobienie wrażenia na wymagających widzach już w pierwszych odcinkach to wyzwanie. Z komentarzu zamieszczonych w sieci widać jednak, że „Teściowie” przypadli oglądającym do gustu. „Świetny serial. Dobra obsada i poczucie humoru są w moim stylu”, „Super! Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków”, „Pozytywny i zabawny. Podoba mi się” - napisali w komentarzach na Instagramie.

Andżelika podbija serca
Pozytywne opinie pojawiły się także w mediach społecznościowych aktorów. Pod postem Julii Wieniawy, serialowej Andżeliki, internauci zareagowali falą komentarzy: „Wyglądasz bosko. Super ujęcia”, „Mega fajny serial. Ciekawy i z dużą dawką humoru. Fajnie, że znowu można Cię oglądać w tv”, „Zobaczymy jak się fabuła rozwinie. Ale początek okej”, „Wszyscy oglądają, jak ty grasz” - chwalili fani.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jak w kultowej produkcji
Widzom nie umknął jeszcze jeden smaczek z obsady. Zauważyli spotkanie na planie Cezarego Pazury i Jolanty Fraszyńskiej, którzy zagrali w kultowym „Kiler-ów 2-óch” Juliusza Machulskiego. „Znowu razem!” - napisali wyraźnie ucieszeni internauci. Jeden z nich już w pierwszych odcinkach „Teściów” dopatrzył się także sceny, w której Cezary Pazura skojarzył mu się z rolą w serialu „13 posterunek”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz ⚡️ (@juliawieniawa)

Kiedy oglądać nowy serial Polsatu?
Widzowie, którzy nie mogli obejrzeć pierwszych odcinków produkcji, pytali w mediach społecznościowych o powtórki serialu. Premierowe losy Andżeliki i Lucjana oraz ich rodziców można śledzić w Polsacie w niedzielę o godz. 22:10. Powtórki od 16 września w sobotę i niedzielę o godz. 17:00 na antenie Polsat 2. Cały pierwszy sezon dostępny także w serwisie Polsat Box Go.

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat