2023-09-03

„Teściowie” - odcinek 2: Gierki na spotkaniu zapoznawczym

Nagórscy odwiedzają Ledwoniów, aby się wzajemnie poznać. Wszystkim zależy, aby jak najlepiej wypaść, a niektórzy posuwają się do nieczystych zachowań. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, kto gdzie pracuje i czym się zajmuje. Obie rodziny po spotkaniu są bardzo rozczarowane... Po dwa odcinki serialu „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Istotne szczegóły
Młodzi są zachwyceni, że ich plan związany z planowanym ślubem wypalił. - Obiecali hajs! Dostaniemy mieszkanie - emocjonuje się Andżelika. Po chwili poważnieje i instruuje ukochanego, co ma mówić, gdyby rodzice dopytywali o jej ciążę. Razem z Lucjanem dają czas rodzicom na swobodne zapoznanie się podczas spotkania w domu chłopaka.

Skomplikowany początek
Na proszonym obiedzie Dorota atmosfera początkowo nie jest najlepsza. Już podczas przywitania dochodzi do małej konfrontacji Romana i Zenona, którzy byli wrogami w szkole. Udają jednak, że w ogóle się nie znają. Wszyscy chcą wypaść jak najlepiej, dlatego Dorota przygotowała oryginalne - choć nie zawsze smaczne - potrawy. Z kolei Roman odkrywa, że na przyniesionym przez gości winie została podmieniona naklejka, żeby wyglądało na droższe niż w rzeczywistości.

Przełamanie lodów
Stremowani rodzice zaczynają od rozmowy o... pogodzie. Całą czwórkę stopniowo zbliżają napoje z procentami. Po dosłodzonym winie impulsem do rozwiązania języków jest nalewka domowej roboty. Podczas rozmowy nie brakuje zgrzytów. Po alkoholu Zenon jest gotów ujawnić najskrytsze tajemnice Violetty.

Negatywna weryfikacja
Po obiedzie oba małżeństwa są załamane. - To zwykli straganiarze, a nie biznesmeni - komentują Ledwoniowie. - Popaprańcy jacyś - oceniają Nagórscy. Jak dalej będą układać się ich relacje?

„Teściowie” - zobacz odcinek 2:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat