2023-09-03

„Teściowie” - odcinek 1: Czas powiedzieć rodzicom

Andżelika i Lucjan po wielu miesiącach ukrywania swojego związku odkrywają karty. Wyznają najbliższym, że chcą się pobrać i są przygotowani na nieprzychylne podejście ze strony rodziców. Na wieść o ślubie dziecka każdy z nich reaguje na swój sposób. Po dwa odcinki serialu „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Tego nie da się dalej ukrywać
Czekająca na przyjazd Lucjana w seksownej bieliźnie Andżelika tworzy romantyczny nastrój rozpalając w całym domu dużo świec. Zostaje zaskoczona nagłym powrotem ojca, który zapomniał okularów. Musi skapitulować pod naporem jego pytań i oświadcza mu, że zamierza wyjść za mąż. Zenon, który początkowo myśli, że córka ma dopiero pierwszego chłopaka, dowiaduje się o jej miłosnych przygodach. - To jakieś porównanie masz - kwituje. Mama Violetta próbuje zmienić decyzję córki, ale poddaje się po informacji o tym, że zostanie babcią.

Sceptycyzm matki
Zaalarmowany na czas o niespodziewanym powrocie ojca Andżeliki do domu Lucjan postanawia przeprowadzić poważną rozmowę z mamą. Pierwszą rzeczą, na jaką zwraca uwagę Dorota są koszty, a potem dopiero dopytuje: - Chłopak czy dziewczyna? Sceptycznie podchodząca do planów syna czeka na stanowisko męża Romana. Liczy, że znajdzie w nim sojusznika.

Fałszywe zdjęcie
Lucjan spotyka się z Andżeliką, aby omówić sytuację w domach. Przeczuwa, że ojciec może robić mu kłopoty. Rozwiązanie problemu ma jego dziewczyna, która... ściągnęła z internetu zdjęcie USG płodu. Nie jest ono jednak aż tak potrzebne, bo Romanowi Ledwoniowi błyszczą oczy z zachwytu na wieść o teściach działających w branży spożywczej.

Spotkanie zapoznawcze rodziców odbywa się w mieszkaniu Ledwoniów. Już sam początek jest dużym zaskoczeniem...

„Teściowie” - zobacz odcinek 1:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat