2023-09-10

„Teściowie” - odcinek 4: Trudne rozmowy o przyszłości

Kolejne spotkanie Nagórskich z Ledwoniami ma nietypowy przebieg, a do tego przybiera niespodziewany obrót. Tym razem grono jest nieco szersze, bo w uroczystej kolacji udział biorą brat Doroty - „Lolek” i Brygida, siostra Violetty. Jej uwaga wpędza rodziców Lucjana w kłopoty. Z jakiego powodu? „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Pod presją
Podczas wizyty Andżeliki u Ledwoniów niewiele brakuje, aby Dorota odkryła prawdę o ciąży. Pod pretekstem wspólnego wyjścia na zakupy zabiera ją do swojego byłego chłopaka - ginekologa doktora Niskiego. Zestresowana dziewczyna wyznaje prawdę o swoim stanie.

Spotkanie w szerszym gronie
Wszyscy przygotowują się do kolacji u Nagórskich. Violetta chce zrobić wrażenie na gościach, więc wszystkiego ma być „na bogato”. Szykuje się przyjęcie na miarę kolacji sylwestrowej! Gośćmi będą nie tylko rodzice Lucka, ale również brat Doroty - „Lolek” i siostra Violetty, Brygida.

Zrzutka dla młodych
Kolacja ma iście wystrzałowy przebieg - podczas powitania gości przez pomyłkę zostają odpalone sztuczne ognie. Potem Zenon zaczyna podejrzewać, że „Lolek” jest tajnym agentem urzędu skarbowego. Po deserach i winie rodziny wracają do tematu kupna mieszkania dla młodych. Nagórscy, tłumacząc się spodziewanymi problemami finansowymi, oczekują wsparcia Ledwoniów, w tym także „Lolka”. Do tego na ręce Romana Brygida dostrzega oryginalnego Rolexa...

Skąd na ręce listonosza Romana znalazł się drogi zegarek? Czy Dorota zachowa dla siebie wyznanie Andżeliki?

„Teściowie” - zobacz odcinek 4:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat