2023-09-09

„Przyjaciółki”: Fani produkcji żegnają w sieci serialową Zuzę

Reakcje widzów na wieści o odejściu Anity Sokołowskiej z obsady i jej pożegnanie są bardzo emocjonalne. Media społecznościowe aż kipią od ubolewań na stratą uwielbianej Zuzanny Markiewicz. Postać przez lata emisji serialu cieszyła się popularnością i zaskarbiła sobie wierne grono fanów, którzy mimo rozczarowania rozstaniem życzą aktorce jak najlepiej.

Wyrazy smutku
Fani serialu w setkach komentarzy wyrażają swoje emocje pod postem pożegnalnym Anity Sokołowskiej. Są wyrazy wdzięczności, prywatne historie nawiązujące do ulubionego serialu i ogrom życzeń dla aktorki. „Odkąd pamiętam, oglądałam serial z mamą i zawsze myślałam sobie, że ja też bym chciała mieć takie przyjaciółki na całe życie. Wiele razy podczas oglądania myślałam sobie, że też chcę być taka jak Zuza - silna, zaradna, pracowita, zdolna, przedsiębiorcza i pewna siebie. Bardzo mi smutno, że to ostatnie odcinki z Pani udziałem w serialu, będę tęsknić” - pisze jedna z widzek.

Uwielbiana Pani Dyrektor
„Uwielbiam serial, nie przegapiłam ani jednego odcinka. Czasem jak widzę gdzieś, te pierwsze zdjęcia i odcinki to zdaję sobie sprawę, jak wiele czasu minęło i jak to jedenaście lat szybko przeleciało. Coś się kończy, a coś zaczyna. Zuza tak dużo wnosiła do tego serialu, wielka szkoda, że Pani odchodzi...”, „Dzięki za tyle lat fajnych emocji. Czasem trzeba zostawić wszystko za sobą i pójść dalej, choć dla widzów to ogromna strata. Życzę samych sukcesów na dalszej zawodowej drodze!” - tak okazują wdzięczność aktorce fani.

Wyjątkowy 22. sezon
Zapowiedzi nowej serii odcinków wskazywały na duże emocje towarzyszące wszystkim aktorkom. Doskonała gra aktorska całej obsady wywołuje prawdziwe uczucia widzów. „Bardzo smutne odcinki i mimo tego, iż człowiek wie, że to tylko serial, nie da się nie płakać. Zuza wnosiła tyle cudownej energii. Dziękujemy!”, „Bardzo wzruszające, ale pokazują też, że w życiu piękne są chwile i każde momenty z bliskimi są na wagę złota. O to w życiu chodzi. Dziękuję Pani za te wszystkie lata!” - takich komentarzy są setki.

Podziękowania
Fani w mediach społecznościowych zgodnie dziękują Anicie Sokołowskiej za jej wkład w serial „Przyjaciółki” i życzą powodzenia na dalszej drodze zawodowej i prywatnej. Ogrom życzliwości i wdzięczności dla aktorki pokazuje, jaką popularnością na Polsacie cieszy się ta produkcja. Jak potoczą się dalsze losy bohaterek oraz bliskich Zuzanny Markiewicz już bez niej? 

Zobacz przedpremierowo „Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 256:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial