2023-09-08

Anita Sokołowska czule żegna się z serialem „Przyjaciółki”

Poruszający wpis na Instagramie aktorki o tym, że Zuza znika z produkcji Polsatu. Notka pojawiła się zaraz po emisji pierwszego odcinka 22. sezonu i jest podsumowaniem wieloletniej współpracy i przyjaźni. Co spowodowało podjęcie decyzji o odejściu z uwielbianego przez widzów serialu „Przyjaciółki”? Przeczytaj wzruszające słowa Anity Sokołowskiej.

Potrzeba innej drogi
- Przychodzi moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy Przyjaciółek - od takich słów zaczęła pożegnanie Anita Sokołowska po emisji pierwszego odcinka 22. serii serialu „Przyjaciółki”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Prawdziwa przyjaźń i szacunek
Aktorka podziękowała nie tylko koleżankom z planu, ale również współpracownikom serialu. - Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem na planie, doświadczałyśmy różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem. Z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje - napisała. Oddała też hołd swojej serialowej mamie, Dorocie Kolak. - Jesteś inspiracją, ale też „drogowskazem”, jak uczciwie można pracować w tym zawodzie - podkreśliła.

Wspólna praca całej ekipy
Anita Sokołowska nie zapomniała również o producencie Michale Kwiecińskim oraz kierowniku produkcji Pawle Gabrysiu. Doceniła także innych: - Dziewczyny z makeup i garderoby, reżyserka/reżyserzy, operatorzy, świetliki, pion scenograficzny, rekwizytorzy/rekwizytorki, dyżurni planu, produkcja, biuro, montażyści, scenarzystki, to Wasz wielki sukces, stworzyć serial, który cieszy się tak wielką sympatią widzów przez tyle lat. Chylę czoło przed Wami i pozostaje w wielkim szacunku do Waszej pracy - napisała aktorka na Instagramie.

Podziękowania dla widzów
Serialowa Zuza mogła liczyć na niezwykłą sympatię widzów, a jej bohaterka uchodzi za jedną z ulubionych, dlatego specjalne miejsce w jej wpisie zajęli fani formatu. - Przede wszystkim dziękuję Wam, Widzom, BO BEZ WAS NIC!!! Dziękuję za to doświadczenie. Do zobaczenia na szlaku - pożegnała się Anita Sokołowska.

Premierowo w Polsat Box Go
Odcinek, w którym rozstrzygają się losy Zuzy, można zobaczyć w Polsat Box Go oraz na antenie Polsatu. Zapraszamy, a Anicie Sokołowskiej życzymy, aby nowe wyzwania aktorskie i reżyseria spektaklu, o którym pisze na Instagramie, były pasmem sukcesów.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial