2023-08-24

Anita Sokołowska: Ciekawe wątki mogą zaskoczyć widzów

Serialowa Zuza zdradza, co przygotowano dla widzów w 22. sezonie produkcji. W odcinkach emitowanych wiosną 2023 roku dyrektor Markiewicz było niewiele. Większość czasu spędziła za granicą. Czy „Przyjaciółki” odzyskają pełny skład? Co jeszcze zdradza Anita Sokołowska w rozmowie z POLSAT.PL? Nowe odcinki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Co dalej z Zuzą?
Zuzanna Markiewicz ma za sobą w serialu wiele perypetii miłosnych, zawodowych i innych, choćby nagły wyjazd za granicę i oddalenie od przyjaciółek. Co czeka jedną z ulubionych bohaterek widzów Polsatu? Czy dowiemy się, która z dziewczyn jest w ciąży? Te i wiele innych pytań jeszcze jest owianych tajemnicą, ale jedno jest pewne: - Zuza „wywinie orła”, w sensie bardzo zaskoczy widzów, ale więcej nie chciałabym mówić - mówi Anita Sokołowska w rozmowie wideo z POLSAT.PL

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Intrygujący 22. sezon
- Jak to zwykle u nas, będzie się dużo działo. Dziewczyny też mają ciekawe wątki - mówi Anita Sokołowska i zaprasza do śledzenia nowych odcinków serialu już od 7 września o godz. 21:10 na antenie Polsatu. 

  

Przyjaciółki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial