2023-08-17

Joanna Liszowska: Nowe odcinki są absolutnie wyjątkowe

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” specjalnie dla POLSAT.PL uchyla rąbka tajemnicy na temat losów swojej bohaterki. Jakie niespodzianki czekają widzów jesienią? Czy Patrycja wyjdzie z choroby i będzie miała wsparcie bliskich? Joanna Liszowska opowiada też, jakie wartości edukacyjne niesie 22. sezon. Nowe odcinki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Co dalej z bulimią?
Joanna Liszowska jako serialowa Patrycja Kochan wiosną 2023 roku stanęła w obliczu choroby, dlatego kluczowym pytaniem są dalsze zdrowotne losy bohaterki. - Patrycja boryka się z poważnym problemem zaburzeń odżywania i jak wiemy, to jest problem, który nie znika ot, tak. Dlatego zobaczymy, jak mierzy się z tym w kolejnym sezonie - mówi. Aktorka podkreśla, że walka z problemem dotyczyć będzie także najbliższych: Wiktora, Mikołaja i przyjaciółek. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Ważna rola telewizji
Problem wyidealizowanych ciał i wynikających z niego zaburzeń psychicznych to według Joanny Liszowskiej istotne zagadnienie w dzisiejszym świecie mediów społecznościowych. Zwraca uwagę na skalę problemu i docenia fakt edukacyjnej roli telewizji. - Mam nadzieje, że to w jakiś sposób przybliży ludziom, którzy stoją obok, a mają w swoim otoczeniu ludzi dotkniętych tą chorobą, że ona nie wynika z kwestii ciała, ale niepewności, braku poczucia własnej wartości, ogromnych emocji, stresu... - relacjonuje aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Emocjonalne wątki
A poza perypetiami Patrycji? - Ten sezon będzie absolutnie wyjątkowy, to się okaże dość szybko, kiedy się zacznie. Widzowie chyba aż wstrzymają oddech... - opowiada w rozmowie z POLSAT.PL Joanna Liszowska. Wspomina także, że przy nagraniach nowych odcinków ekipa odczuwała skraje uczucia. - Będzie ogrom emocji, które towarzyszą nam również przy kręceniu - mówi. Co ciekawego przygotowali scenarzyści serialu na jesień? Zobacz wideo, aby dowiedzieć się wiecej!

  

Przyjaciółki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial