2023-09-08

Marcin Wójcik: „Młodzi i Moralni” gwarancją dobrej zabawy

Gość specjalny pierwszego odcinka trzeciego sezonu dla POLSAT.PL. Marcin Wójcik dobrze znany widzom z Kabaretu Ani Mru-Mru został zaproszony przez gospodarzy show na otwarcie jesiennej serii. Popularny artysta opowiada o swoich rolach na scenie. „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

W trzech różnych rolach
- Jest mi bardzo miło, bo zostałem zaproszony w roli gościa specjalnego. A jak to się mówi, „gdy się idzie w gości, to trzeba się zachować” - rozpoczyna Marcin Wójcik, aby przejść do kreowanych przez siebie postaci. - Występuję w tym odcinku jako wyrzucacz śmieci, także zagram sam siebie, bo jako Marcin Wójcik mówię coś w rodzaju stand-upu o roli komunikacji międzyludzkiej. Pojawiam się również w roli, za którą się stęskniłem, czyli jako Mariusz Błaszczak - mówi. 
Zabawa na koniec weekendu
Czego mogą spodziewać się widzowie jesiennego niedzielnego pasma kabaretowego w Polsacie? - Dużo premier, dużo świeżości. Wszyscy lubimy się śmiać, więc te dwie godziny na koniec weekendu są dobrym momentem, żeby usiąść i obśmiać naszą rzeczywistość. A Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów gwarantują dobre numery - podkreśla artysta z Kabaretu Ani Mru-Mru.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat