2023-09-08

Łukasz Żak: Zdolni i Skromni w silnym kabaretowym składzie

Pomysłodawca projektu o obecności w trzecim sezonie programu „Młodzi i Moralni”. Popularna formacja, która jesienią występuje w składzie Łukasz Żak, Ewelina Wojtak, Olga Łasak i Andrzej Kozłowski została zaproszona, aby bawić widzów Polsatu. Co przygotowali artyści? Z jakich tematów postanowili żartować? „Kabaret na żywo” w niedzielę o godz. 20:00.

Pracowita jesień
Kabaret Zdolni i Skromni wiosną współtworzył program „Kabaret na żywo. Nowy SkŁad”, a jesienią także będzie regularnie gościł w show, którego gospodarzami są Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju. - Zostaliśmy zaproszeni, żeby jeszcze wzmocnić ten niebagatelnie silny skład. Przygotowaliśmy autorskie skecze. I choć jesień jest dla nas intensywna, to wszyscy lubimy pracować. Jesteśmy grupą, która czasem działa, a dopiero potem myśli. Z reguły wychodzi to nam na dobre (uśmiech). Ciężko pracujemy, ale mamy dzięki temu dużo satysfakcji - mówi Łukasz Żak, pomysłodawca i lider formacji.

Kto ma „przerąbane”?
W rozmowie z POLSAT.PL artysta zdradza, czego mogą spodziewać się widzowie. - Zdecydowaliśmy się na pokazywanie ludzi, którzy mają „przerąbane”. Co tydzień chce wziąć na tapet inną grupę. W ten sposób możemy komentować życie codzienne Polaków. W pierwszym odcinku bohaterami Polacy na wakacjach, a konkretnie ci, którzy zdecydowali się na wyjazd w góry - zdradza Łukasz Żak.

  

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat