2023-09-08

„Kabaret na żywo”: Gwiazdorska premiera sezonu 10 września

Najlepsi kabareciarze i ich znakomici goście. W nowych odcinkach cyklu, jesienią 2023 roku na scenie m.in. takie składy jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów czy Kabaret Zdolni i Skromni. Ich plan to bawić i rozśmieszać do łez. Nie może zabraknąć także gości specjalnych. Jakich? Odpowiedź już w pierwszym odcinku. „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” w niedzielę 10 września o godz. 20:00 w Polsacie.

Co na premierę sezonu?
W niedzielny wieczór 10 września najlepsze skecze, między innymi „Ojcowie ministranci”, w którym artyści uchylają rąbka tajemnicy zakątków zakrystii czy też „Lista prezentów” - dialog dwóch lekkoduchów Romana i Gwidona. „Pogotowie - Paluszek i główka” to kolejny tekst, który może skraść serca widzów. Trzeba trzymać się mocno, bo to skecz grubymi nićmi szyty!

Niespodzianki na scenie
Gościem specjalnym Kabaretu Moralnego Niepokoju w skeczu „Chełmoński - Bociany” Marta Podobas, artystka kabaretowa, która skutecznie potrafi zarazić każdego śmiechem. Swój premierowy skecz pt. „Jędruś” prezentuje Kabaret Zdolni i Skromni. Akcja toczy się w górach. Czy wymagający goście z Warszawy odnajdą się w górskiej rzeczywistości Zakopanego i czy przypadnie im do gustu tamtejszy pensjonat?

Kabaretowy zawrót głowy
O czym rozmawiają sąsiedzi pod śmietnikiem i do jakich wniosków można dojść? W skeczu „Rozmowy śmieciowe” widzowie mają okazję być świadkami niecodziennych rozmów. A jak wiadomo, co się mówi pod śmietnikiem, zostaje pod śmietnikiem. A to nie koniec niespodzianek! Gościem specjalnym odcinka Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru i jego monolog.

W świecie wielkiej polityki
Artyści ulubionego kabaretowego cyklu widzów Polsatu serwują nieco satyry z kręgów elit politycznych. Zwłaszcza w roku wyborczym można spodziewać się, że na celownik kabareciarzy trafią znani członkowie różnych ugrupowań. W pierwszym odcinku odpowiedź na pytanie, co słychać w jednym ze sztabów wyborczych. Czy na pewno wszystko, co serwuje się społeczeństwu w polityce jest albo czarne, albo białe i jak właściwie powinien wyglądać idealny program wyborczy? W skeczu „Z Andrzejem na nartach - Rumunia” znany z serialu „Ucho Prezesa” aktor Paweł Koślik.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat