2023-08-06

„Młodzi i Moralni”: Co nowego w trzecim sezonie programu?

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju zapowiada jesienne odcinki. Jeden z prowadzących razem z Rafałem Zbieciem podczas prezentacji ramówki stacji opowiedział POLSAT.PL, czego mogą spodziewać się widzowie. Na jakiego typu żartu będą stawiać gospodarze show. Jakie nowości przygotowali? Trzeci sezon programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” od 10 września w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatboxgo.pl.

Co w trzecim sezonie programu?
- Wracamy z tajemniczym panem prezydentem o imieniu Adrian. Wydaje mi się, że ten człowiek potrzebuje ocieplenia wizerunku i tym się chcemy zająć, żeby było mu przyjemnie i żeby ludzie też coś z tego mieli - rozpoczyna Robert Górski. - Są nowi goście, nasi współpracownicy, czyli Kabaret Zdolni i Skromni. To będzie taka właściwie trzecia noga naszego sezonu - dodaje Rafał Zbieć.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Górski (@robert.gorski.official)

Utalentowani koledzy
Tryskający humorem artyści mówiąc o trzecim sezonie podkreślają także obecność swoich kolegów. - Warto zwrócić uwagę na postać Mikołaja Cieślaka z naszego kabaretu. Mam wrażenie, że przez te wakacje strasznie się rozwinął: intelektualnie, fizycznie. Jest nie do poznania. Warto śledzić rozwój takich ludzi, jak rodzą się geniusze - stwierdza Robert Górski. - Natomiast Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów schudł i nagle okazuje się jeszcze śmieszniejszy, jeszcze wspanialszy - komplementuje Rafał Zbieć.

Mnóstwo zaskoczeń
- Jeszcze z takich nowości chcę zaprosić państwa na spotkanie ze sztuką. Otóż wielokrotnie mamy przed oczami obrazy klasyki polskiego malarstwa i zastanawiałem się, w jakich okolicznościach one powstały i co właściwie powiedziałyby te postacie, gdyby mogły mówić - podkreśla Robert Górski. - Bardzo dużo nowości i zupełnie nie będzie tego, co państwo widzieli do tej pory. Zaskoczymy tym sezonem absolutnie - podsumowuje Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Zbieć (@mariusz.syn.taty.mariusza)

Polityka z umiarem
W jaki sposób na wpłyną jesienne wybory parlamentarne? - Polityki nie da się uniknąć, ale ona nie zdominuje naszego programu. Myślę, że proporcje będą dobrze wyważone. Mamy rok wyborczy, więc ludzie interesują się polityką, ale także są nią zmęczeni, więc będzie dużo skeczów obyczajowych - mówi Robert Górski żartując, że w całym sezonie będzie ich dokładnie trzydzieści cztery.

Tematyka premierowych skeczów
Z czego najbardziej będą żartować jesienią artyści? - Zajrzymy do zwykłego wielopokoleniowego polskiego domu, gdzie wszystko może stać się tematem sporu, bo lubimy się kłócić i to o wszystko. My faceci i one - kobiety - mamy na przykład zupełnie inne pojęcie na temat tego, co to znaczy „umyć okno”. Dla nas jest to szyba, dla nich wszystko, co jest na tamtej ścianie. To prowadzi do nieporozumień, spięć, kryzysów, ale wspólnie je pokonamy, bo kabaret to siła, humor to też siła i jak to się wszystko połączy, to przetrwamy najgorsze burze - kończy Robert Górski.

Trzeci sezon programu Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni od 10 września w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat