2023-09-06

„Przyjaciółki”: Strzeleccy odmłodzeni przez... dziecko!

Przed Anką i Pawłem nowe życiowe zadanie. Jak zmienia się ich codziennność kiedy do rodzinnego domu dołącza Oliwer. Kim jest to dziecko i jak wpływa na małżonków? Jak Strzeleccy radzą sobie z nowym wyzwaniem? Czy towarzystwo chłopca to sama przyjemność? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Pobyt u dziadków

Babcia i dziadek. Chociaż brzmi to surrealistycznie, to okazuje się, że Strzeleccy mają wnuka i to już całkiem dużego. Oliwer pod nieobecność mamy zostaje w domu rodzinnym ich córki.
- Julka pyta, czy Oliwier tęskni za mamą - mówi Anka.
- Niee! - odpowiada chłopiec z kolan dziadka.
- Napisz jej, że wcale mu jej nie brakuje - mówi Paweł, zadowolony z nowej roli.
Strzeleccy razem ze swoim synem Stasiem i wnukiem robią sobie zdjęcie i wysyłają córce na potwierdzenie słów, że chłopcu jest dobrze w towarzystwie dziadków i wujka.

Nowe zadania
Anka i Paweł stają przed obliczem nowego podziału obowiązków. Póki co pobyt chłopca wywołuje same pozytywne emocje. Szczególnie zadowolony z drugiej szansy na młodość i nowego wizerunku jest Paweł - Oglądają się za nami, dwóch przystojniaków - mówi z dumą. - Oglądają się za mamą, bo jest sławna - prostuje Staś.
Jak poradzą sobie Strzeleccy z opieką nad małym chłopcem? Czy podołają zadaniu, przed którym postawiła ich córka? Jak się czują jako dziadkowie, obdarzeni szansą na wychowanie kolejnego pokolenia?

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 255:

Przyjaciółki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat