2023-09-06

Domy uczestników „Temptation Island Polska”. Zobacz zdjęcia!

Oto, w jakich warunkach bohaterowie reality show Polsatu są wystawiani na pokusy. Cztery pary zostają rozdzielone na dwa domy, w których mogą mieszkać z atrakcyjnymi singlami i singielkami. Warunki tylko sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Zobacz galerię zdjęć! „Temptation Island Polska” w środę o godz. 21:05 w Polsacie.

Dom partnerek i singli
Położony na wzgórzu nad brzegiem Morza Kreteńskiego, skąd rozpościera się widok zapierający dech w piersi. Zachwyca jasną kolorystyką i przestrzenią. Letnia kuchnia, duży taras ze strefą chill, basen umiejscowiony w zewnętrznej części to najchętniej zajmowane przez uczestników strefy użytkowania. Jest także część, w której mieszkańcy mogą ćwiczyć. Luksusowy budynek otacza dywan zieleni oraz egzotyczna roślinność, które połączone z turkusowym odbiciem morza dają idealne warunki do relaksu, odpoczynku oraz nawiązywania znajomości. Urokami tego domu mogą się cieszyć Joanna, Bettina, Dominika i Marysia oraz dziesięciu atrakcyjnych singli.

Dom partnerów i singielek
Aby do niego dotrzeć, trzeba pokonać wielki gaj oliwny. Panująca cisza, którą czasem przerywają cykady, daje poczucie prywatności i odpoczynku wszystkim mieszkańcom. Dom urządzony w stylu boho sprawia, że jego wnętrze jest bardzo przytulne i kameralne. Wyróżnia się naturalną kolorystyką i jest idealnie wpasowany w pasmo majestatycznych gór. Rozkład pomieszczeń funkcjonalny. Często odwiedzana letnia kuchnia wygodnie połączona z dużym basenem i siłownią. Z przestrzennej sypialni każdy może oglądać piękne zachody słońca w górach. Mieszkańcy domu to Edward, Kuba, Michał i Piotr oraz dziesięć wyjątkowych singielek.

Temptation Island Polska w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Kanał nadawczy „Temptation Island Polska” na Instagramie

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat