2023-08-31

„Przyjaciółki”: Serialowy prawnik miłośnikiem koni. Co za pasja!

Paweł Deląg dzieli się z fanami jeździeckim hobby i udziałem w wyjątkowej imprezie. W mediach społecznościowych opublikował relację z wydarzenia, które odbywa się na zamku w Mosznej i od dwudziestu pięciu lat przyciąga sympatyków koni. Czy to hobby aktora znane jest widzom? Nowe odcinki serialu „Przyjaciółki” od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Inna strona aktora
„Wow... Czym jeszcze nas Pan zaskoczy?” - tak reagują fani aktora, w komentarzach pod opublikowanymi zdjęciami z imprezy Art Cup, którymi Paweł Deląg ochoczo się pochwalił na swoim Instagramie. - Pod koniec lata, od 25 lat impreza organizowana przez Andrzeja Sałackiego wspaniałą postać polskiego jeździectwa przyciąga artystów, wielbicieli koni oraz widzów. Święto. I w tym roku mają miejsca pokazy, ma miejsce rywalizacja, a raczej zabawa moich kolegów po fachu w skokach, ujeżdżeniu, westernie, powożeniu. Okazja do rozmów, spotkań, życzliwości i uśmiechu - docenia miłe chwile serialowy Wiktor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)

Szczęście w oczach
Widoczny na twarzy uśmiech i pozytywne emocje udzielają się obserwującym aktora fanom, którzy podziwiają zdjęcia z wydarzenia. Czy serialowy prawnik ma więcej niespodzianek mogących zaskoczyć widzów Polsatu, szczególnie w nadchodzącym 22. sezonie „Przyjaciółek”? Jakie dalsze losy dla męża Patrycji przygotowali scenarzyści i produkcja?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki od 7 września w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial