2023-08-31

Lea Oleksiak w nowej, ostrej roli. Zobacz zdjęcia jak z „Kill Billa”!

Starsza aspirant Maja Brzeska z serialu „Gliniarze”, tak jak jej postać, nie boi się wyzwań. W wyjątkowej sesji wcieliła się w Umę Thurman z filmu „Kill Bill” Quentina Tarantino. Skąd ten pomysł? Czy to czas na nowe wyzwania zawodowe? Na te i inne pytania Lea Oleksiak odpowiada w rozmowie z POLSAT.PL. Nowe odcinki od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Jak Uma Thurman
Do sesji inspirowanej filmem „Kill Bill” aktorkę namówił utalentowany polski projektant Piotr Ciepał. - Oboje jesteśmy pasjonatami kina, więc stanęło na Tarantino. Są bowiem takie filmowe hity, które każda aktorka ma w swojej głowie i marzy o podobnej roli. Dla mnie to Uma Thurman jako Beatrix Kiddo - podkreśla Lea Oleksiak. - W serialach zwykle noszę uniformy policjantki lub lekarza, dlatego chciałam odmiany, żeby pokazać się trochę z innej strony. W sesji zobaczyłam siebie w kobieco-walecznej wersji - dodaje i przyznaje, że w złotym stroju poczuła się seksownie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lea Oleksiak (@leaoleksiak)

Co u Mai Brzeskiej?
Aktorka docenia, że także dzięki roli w produkcji Polsatu ma możliwość wcielać się w nietuzinkowe postacie. - Dzięki policyjnym prowokacjom mogłam zagrać między innymi zarówno prostytutkę, jak i babcię - przypomina. W 14. sezonie starsza aspirant Maja Brzeska pomagała Olgierdowi i Krystianowi w prowadzeniu śledztw. Z jakimi zadaniami musi mierzyć się w nowych odcinkach? - Na pewno dalej będę wsparciem dla moich fantastycznych chłopaków. Może trochę w ich cieniu, ale z uporem walcząc z przestępczością - zapewnia tajemniczo Lea Oleksiak w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arkadiusz Krygier (@arcando1805)

Lea Oleksiak o wymarzonych rolach
Jakie są zawodowe aspiracje aktorki? - Marzę o zagraniu postaci, które są totalnym przeciwieństwem mnie. Chciałabym zagrać narkomankę, prostytutkę, morderczynię, żebym musiała mocniej w sobie poszukać takich cech, które są mi obce prywatnie - wyznaje. - Podczas sesji w stylu „Kill Billa” uświadomiłam sobie też, że fascynują mnie sztuki walki. Chętnie bym się jakieś nauczyła - dodaje. - W filmie „Mary Kom” zagrałam niewielki epizod o indyjskiej mistrzyni boksu i pamiętam, że zajęcia z instruktorem były niesamowite. To niesamowite, że przy okazji takich projektów można robić rzeczy, których się do tej pory nie robiło - podkreśla.

Nowe wyzwania?
Jedna z gwiazd serialu „Gliniarze” przyznaje, że swoich sił chciałaby spróbować także w modelingu. - Rola modelki i seksbomby spełniałaby moje oczekiwania - mówi z przymrużeniem oka. - Poza tym uwielbiam taniec, więc korzystając z okazji oświadczam, że marzy mi się udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - zaskakuje na koniec.

  

15. sezon serialu Gliniarze od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat