2023-08-21

„Gliniarze” ponownie stają do walki z przestępczością

Nowe odcinki serialu od 4 września 2023 roku w Polsacie. A co w nich zobaczą widzowie? Piętnasty sezon zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie oparte na autentycznych wydarzeniach sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi „Gliniarze” będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Powrót do akcji
Jak zawsze widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. Pierwszy odcinek sezonu będzie kontynuacją ostatniego odcinka sezonu czternastego, w którym Olgierd i Krystian byli na tropie seryjnego mordercy, który porywał i więził kobiety. Trwają gorączkowe poszukiwania! To dramatyczna walka z czasem. W trakcie śledztwa okazuje się, że okrutny sprawca zaplanował wszystko, co do najmniejszego szczegółu, ale tym razem nie działał sam. Tropy prowadzą do bezwzględnych handlarzy ludźmi. Czy Olgierdowi uda się uratować którąkolwiek z porwanych? A może kolejne kobiety dołączą do długiej listy ofiar seryjnego mordercy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Nie tylko praca
Oprócz pracy funkcjonariuszy na komendzie, fani serialu „Gliniarze” będą mogli śledzić życie prywatne detektywów, które nie zawsze jest usłane różami. Biologiczna matka adoptowanego syna Natalii wprowadza wiele zamieszania, które o mało nie doprowadza do tragedii. Jak radzi sobie po służbie Olga Lipska? Partnerka Bogusza zostaje wyrzucona z mieszkania, które wynajmowała. Postawiona pod ścianą nocuje na komendzie, co ściąga na nią uwagę inspektora Zarębskiego oraz Adama, który oferuje jej pomoc. Czy Olga zdecyduje się przyjąć pomocną dłoń swojego partnera? Krystian z kolei musi uporać się z traumą po śmierci ojca. To jednak nie wszystko, bo jego życiu pojawia się przyrodni brat, którego przeszłość przyciągnie za sobą nowe kłopoty w życiu detektywa. Natomiast Kuba spotyka się z byłą policyjną informatorką - Patrycją. Wyraźnie między nimi iskrzy! Co z tego wyniknie?

Sprawdzona ekipa
Nowy sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych i lubianych bohaterów, m.in.: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Oliwia Bieniuk i Przemysław Saleta.

Gliniarze od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat