2023-08-30

„Gliniarze”: Najważniejsze wątki w nowym sezonie? Sprawdź!

Serial ma liczne grono wiernych fanów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się losom zespołu Centralnego Biura Policji. W 14. sezonie produkcji nie brakowało mocnych wrażeń, wciągających wątków i zaskakujących zwrotów akcji. W nowych odcinkach dalsze przygody funkcjonariuszy, jeszcze więcej emocji, napięć i wzruszeń. Co przygotowano dla widzów w 15. serii? „Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Seryjny morderca
Kryminalista Kiszyński przez długi czas spędzał sen z powiek policjantów. Bez żadnych skrupułów przez długi czas porywał swoje ofiary. Był na tyle pewny siebie, że zastawił na stróżów prawa pułapkę w postaci ładunku wybuchowego w samochodzie. Zespołowi CBP w końcu udało się ustalić „dziuplę” seryjnego zabójcy. Odkrycie tablicy ze zdjęciami ofiar i schwytanie Kiszyńskiego wydawało się finałem tego pościgu. Jednak tajemniczy SMS na koniec 14. sezonu rzucił nowe światło na tę sprawę. Czy śledczym uda się zamknąć raz na zawsze sprawę „seryjniaka”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Kuba i Natalia razem?
Przed nowym sezonem nie można zapomnieć o jednej z ulubionych par widzów w Centralnym Biurze Policji. Szczególnie że czternasty sezon był dla nich pełny emocji zarówno zawodowo, jak i tych bardziej prywatnych. Kuba Roguz został porwany podczas policyjnej prowokacji, a jego życie było w ogromnym niebezpieczeństwie. Ponadto w mieszkaniu Kuby zatrzymała się informatorka policyjna Pati, czym wzbudziła zazdrość u jego policyjnej partnerki. Natalia Nowak próbuje zamknąć proces adopcji Antosia, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Nowy sezon pokazuje, czy dobra synergia Kuby i Natalii nie kończy się tylko na policyjnym komisariacie. Czy aby na pewno w miłości nic dwa razy się nie zdarza?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Krystian doceniony
Funkcjonariusz doczekał się upragnionego awansu. Świeżo upieczony aspirant sztabowy świętował ze swoim wydziałem w barze u Luli. Huczną atmosferę przerwała jednak brutalna rzeczywistość. Zamachowiec zaatakował dwóch członków zespołu. Jak Krystian sprawdzi się w nowej roli w obliczu wstrząsających wydarzeń?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Coś więcej między Olgierdem i Dominiką?
Znajomość policyjnej psycholog i aspiranta sztabowego wciąż się rozwija. Na policyjnych korytarzach plotkowano o ich rzekomym romansie. W 14. sezonie serialu Dominika uratowała Olgierdowi życie. Ich relacja coraz bardziej wykracza poza koleżeństwo z pracy. Czy to dramatyczne zdarzenie zbliży ich do siebie jeszcze mocniej?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Gliniarze od 4 września od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat