2023-08-28

Magdalena Kumorek: Chcę zaskakiwać siebie samą

Aktorka i wokalistka mówi o wyzwaniach w 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W wywiadzie dla POLSAT.PL opowiada o pracy nad metamorfozami. Zdradza, dlaczego nie tylko aktorstwo, ale i śpiew będą jej mocnymi stronami oraz jak czuje się w tańcu. Magdalena Kumorek komentuje również podejście do ocen jurorów i innych uczestników. Nowe odcinki od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Wiara w moc kołowrotka
- Gdybym zdradziła metamorfozy, których się obawiam, to obawiam się, że one by do mnie przyszły. Nie będę sobie tego robić - śmieje się Magdalena Kumorek pytana o losowanie artystów, w których będzie się wcielała. Aktorka przyznaje, że jest otwarta na propozycje i czerpie z doświadczenia innych. - Mam zaufanie do osób, które pracują w tym programie osiemnaście edycji. Stawiam głównie na różnorodność i chcę wyzwań. Jestem ciekawa tego, czego jeszcze o sobie nie wiem - komentuje gwiazda.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Kumorek (@magdalena.kumorek.official)

Wyzwania artystyczne
Uczestniczka 19. edycji czuje się mocna w aktorstwie i wokalu, chociaż ma nadzieję, że po szkoleniach z trenerami zaskoczy wykonaniami sama siebie. Jednak zajęcia z choreografem Maciejem Zakliczyńskim są dla niej największym sprawdzianem. - Jestem osobą, która lubi się ruszać. Natomiast mimo tego, że wiele, wiele lat byłam związana z teatrem muzycznym, zdałam sobie ostatnio sprawę, że nigdy nie brałam udziału w przedstawieniu, gdzie faktycznie tańczyłabym jakąś choreografię - zdradza aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Kumorek (@magdalena.kumorek.official)

Wspierać się wzajemnie
Mówiąc o atmosferze na planie, aktorka podkreśla, że uczestnicy szybko znaleźli ze sobą wspólny język. - W tym programie absolutnie nie chodzi o to, żeby się ścigać między sobą, ale o to, żeby się ścigać sama ze sobą. Fantastycznie będzie mi obserwować moich kolegów przez wszystkie odcinki, bo nikt nie odpada i dla każdego jest to mega rozwój. Fakt, że nasze wygrane możemy przeznaczyć na fundacje, które są bliskie naszemu sercu, to jest wartość dodana tego programu - zaznacza w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Kumorek (@magdalena.kumorek.official)

Wszystko się może zdarzyć
Do finału „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zakwalifikuje się czwórka najlepszych uczestników, która zostanie wyłoniona dzięki punktacji jurorów i gwiazd. W jaki sposób Magdalena Kumorek podchodzi do opinii sędziów? - Lubię krytykę, ale merytoryczną. Bardzo nie lubię, jak ktoś się czepia, bo po prostu musi coś złego powiedzieć, to jest bez sensu - tłumaczy. - Po pierwszym odcinku wiedziałam, jaki był ten wykon, ale nie chcę za wiele zdradzać. Uważam, że ta ocena była adekwatna. Natomiast fantastyczne są te nasze kanapowe oceny uczestników, bo one pozwalają wywalić tabelę do góry nogami - kończy.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo