2023-08-02

Nick Sinckler: Mam w tyle głowy, aby na scenie dobrze się bawić

Uczestnik 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o przygotowaniach do występów. W rozmowie z POLSAT.PL opowiada o pracy na planie z pozostałymi gwiazdami. Na jakie metamorfozy czeka, a które mogą być dla niego wyzwaniem? Jak Nick Sinckler podchodzi do ocen i opinii jurorów? Nowe odcinki show od 1 września w piątek o godz. 20:05.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

- Jestem pewna, że zna pan gwiazdy, które brały wcześniej udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co słyszał pan od nich o programie? Czy udało się zaczerpnąć porad od byłych uczestników?
- Mam wielu znajomych, którzy brali już udział w programie, między innymi były to Kasia Moś, Kasia Łaska i Kasia Wilk. Za każdym razem jak rozmawiałem z nimi, mówili, że oprócz oczywiście dużej ilości ciężkiej pracy, mieli super czas i dobrze się bawili w programie. Jedna porada, która zawsze się powtarzała, to bym pamiętał, żeby się przy tym dobrze bawić.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Sinckler (@nsinckler)

- Gdzie widzi pan swoje atuty, a nad czym będzie musiał pan popracować?
- Najtrudniejsza rzecz dla mnie to, aby ukryć swoje wypracowane przez wiele lat specyficzne zachowanie i rodzaje zaśpiewów na scenie. Muszę ciągle pamiętać, że tym razem nie jestem na scenie Nickiem Sincklerem, tylko kimś innym.

- Na pewno wokal to pana mocna strona, a jeśli chodzi o taniec i aktorstwo?
- Jeżeli chodzi o taniec i aktorstwo to oczywiście wyzwanie, ale mogę czerpać ze swojego doświadczenia z musicali, w których występowałem już tutaj w Polsce, ale i tych lat, kiedy pracowałem w Nowym Jorku. Bardzo lubię, kiedy mogę na scenie łączyć elementy śpiewu, aktorstwa i tańca.

- Jak ocenia pan początki pracy nad programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jaką grupę uczestników tworzycie z pozostałymi gwiazdami?
- Za nami już sporo pracy, ale jeszcze więcej przed nami. To wiele godzin spędzonych na planie oraz na próbach i bardzo dużo pracy domowej, którą trzeba wykonać, żeby jak najlepiej wcielić się w postać. W studio jesteśmy jedną wielką rodziną i atmosfera jest super, bo po prostu wszyscy się lubimy. Zawsze lubię obserwować, jak inni ludzie pracują i to mnie inspiruje, dlatego super, że mogę podglądać pracę na planie, bo każdy z nas jest inny.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Sinckler (@nsinckler)

- Czy są artyści, których nie chciałby pan wylosować? Którzy z kolei byliby spełnieniem marzeń? A może nie chodzi o poszczególne nazwiska, ale o rodzaj granej muzyki? Czy uda się panu zmierzyć na przykład z muzyką metalową, czy disco polo?
- Słucham bardzo zróżnicowanej muzyki na co dzień. Oczywiście każdy z nas chciałby losować utwory, które lubi i które są w jego estetyce, ale ja też lubię wyzwania i jestem na nie gotowy. Do tego mam w tyle głowy, aby się przy tym dobrze bawić. Jeżeli zdarzy się tak, że wylosuję kogoś, kogo nie słucham na co dzień, będzie trudniej, ale dam z siebie wszystko. Trzymajcie jednak też kciuki, bym nie wylosował właśnie tych dwóch wspomnianych gatunków (śmiech).

- Jak będzie pan podchodził do ocen jurorów? Czy krytyka jest dla pana motywująca?
- Zawsze lubię wysłuchać opinii innych ludzi, przede wszystkim tych, którzy są dla mnie w jakieś dziedzinie autorytetem. Jeżeli krytyka się pojawia, ważne jest, aby za nią szło rozwiązanie. Jestem samokrytyczny i też wiem często, czy mi coś wyszło, czy nie do końca i sam staram się wyciągać z tego wnioski. Nie będę mieć problemu z ewentualną krytyką, bo na tym polegają programy takie jak ten. Jestem na to gotowy. To nie ocena mojego talentu do śpiewania czy moich autorskich utworów, bo to oceniają na co dzień moi słuchacze na koncertach. To program rozrywkowy i mam tego pełną świadomość.

- Co chciałby pan wynieść z programu dla siebie? Jak udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” może pomóc panu w dalszym rozwoju, karierze?
- Czuję, że ten program może pomóc mi odkryć takie obszary, o których może jeszcze nie wiem. Może odkryję jakieś swoje ukryte możliwości wokalne, aktorskie czy taneczne, o których jeszcze nie wiem i jestem tego ciekawy. Tutaj trzeba być bardzo wszechstronnym. Dzięki programowi mam nadzieję, że dotrę również do większej liczby ludzi, którzy przy okazji zechcą słuchać mojej muzyki, którą wykonuję na co dzień i zostaną ze mną na dłużej. W dniu premiery pierwszego odcinka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpoczynam również moją trasę koncertową z nową płytą. Trasa będzie dokładnie trwać tyle, co i program więc mam nadzieję, że i na koncertach w całej Polsce pojawi się sporo nowych twarzy.

Rozmawiała Julia Borowczyk

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo