2023-08-27

„Ślubne pogotowie”: Pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu

Izabela Janachowska i przymiarki sukni. Czy to tę kreację wybierze bohaterka odcinka? Jednym z kluczowych problemów par, które zgłaszały się do programu, był brak strojów. A przynajmniej takich, w których młodzi dobrze by się czuli. Ta kwestia dotyczyła również Agnieszki i Marcina, bohaterów pierwszego odcinka drugiej serii. „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę o godz. 17:40 w Polsacie.

Znów w trasie
Izabela Janachowska wraz z zespołem ekspertów ponownie wyrusza na pomoc bohaterom, którzy napotykają różne przeszkody w przygotowaniach tego długo wyczekiwanego dnia. W nowej formule programu poznamy życiowe historie par, które zdecydowały się na to, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Widzowie dowiedzą się, co połączyło zakochanych, z jakimi problemami musieli się mierzyć oraz jak pragną świętować ten wyjątkowy moment.

Pamiętna chwila
Izabela Janachowska zajmuje się nie tylko przygotowaniami uroczystości wspólnie z ekspertami. Zaprasza również gwiazdy, które sprawiają, że uczestnicy programu będą wspominać ten dzień z przyspieszonym biciem serca. Dla każdej z par organizują wyjątkową niespodziankę, która jest spełnieniem ich marzeń.

Kulisy pierwszego odcinka
Jednymi z bohaterów tej edycji programu są Agnieszka i Marcin. Są po ślubie cywilnym, ale z powodu problemów finansowych nie mogli sobie pozwolić na wymarzoną uroczystość i wesele. Czy marzenia Agnieszki o czerwonym dywanie i idealnie skrojonej sukni ślubnej zostaną spełnione? Z jakimi trudnościami będą musiały zmierzyć się Izabela Janachowska wraz z dekoratorką Izabelą Kurdyłą? I jaką niespodziankę przygotowała dla nich prowadząca program?

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat