2023-07-25

Najciekawsze bohaterki „The Real Housewives” na świecie

Wraz z producentem programu Igorem Nowińskim wybraliśmy siedem kobiet, które zdobyły największą popularność po pojawieniu się w światowych edycjach show. Czy dla Pań biorących udział w „The Real Housewives. Żony Warszawy” również będzie wiązało się to z większą rozpoznawalnością i sukcesem w nowych dziedzinach?

Linnethia „NeNe” Leakes
Uczestniczka „The Real Housewives of Atlanta” to najsłynniejsza bohaterka show w historii. Królowa wielokrotnie powielanych gifów i memów. Udział w programie przekuła w karierę aktorską, pojawiając się serialach i na scenach. Stawia pierwsze kroki jako producentka i projektantka mody.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Linnethia Leakes (@neneleakes)

Lisa Vanderpump
Uczestniczka „The Real Housewives of Beverly Hills”. Brytyjka w USA, miłośniczka zwierząt. Restauratorka, właścicielka linii win, producentka hitowego „Vanderpump Rules” - programu, który opowiada o losach pracowników jej restauracji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lisa Vanderpump (@lisavanderpump)

Bethenny Frankel
Gwiazda „The Real Housewives of New York City”. Bohaterka prawdziwego American Dream - w pierwszych sezonach widzowie obserwowali, jak buduje swoje imperium SkinnyGirl, które następnie sprzedała za 100 milionów dolarów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bethenny Frankel (@bethennyfrankel)

Lisa Rinna
Słynąca za dramatyzmu bohaterka „The Real Housewives of Beverly Hills”, a także gwiazda serialu „Melrose Place” i telenoweli „Days of Our Lives”, Jedna z najbardziej polaryzujących widzów uczestniczek w historii programu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez L I S A R I N N A (@lisarinna)

Kyle Richards
Była dziecięca aktorka, dzisiaj liderka w obsadzie „The Real Housewives of Beverly Hills”, obecna w programie od samego początku. Zasłynęła z wyjątkowo emocjonującej sceny pod koniec pierwszego sezonu, w której obnażyła alkoholizm swojej starszej siostry Kim. Jej przyrodnią siostrą jest matka celebrytki Paris Hilton.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kyle Richards Umansky (@kylerichards18)

Kandi Burruss
Była członkini grupy Xscape, nagrodzona Grammy autorka wielu hitów, w tym „No Scrubs” zespołu TLC. Gwiazda „The Real Housewives of Atlanta”. Słynie ze smykałki do biznesu. Jest też uczestniczką, która ma największą liczbę spin-offów, czyli programów nawiązujących do oryginalnego show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kandi Burruss (@kandi)

Carole Radziwill
Była gwiazda „The Real Housewives of New York City”. Nagrodzona trzema nagrodami Emmy reporterka wojenna, dziennikarka i pisarka. Była żoną polskiego księcia Anthony'ego Radziwilla, syna Lee Radziwill, szwagierki prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Carole Radziwill (@caroleradziwill)

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat