2023-06-09

„Doda. Dream Show”: Nowy program z gwiazdą w Polsacie

Dorota Rabczewska, jakiej nie znacie! Kulisy pracy i życia prywatnego artystki w produkcji, którą zakończy seria wyjątkowych koncertów. Szczere rozmowy, intymne wyznania, prawdziwe problemy, w których rozwiązaniu będą wspierać wokalistkę jej bliscy oraz fani, aktywnie uczestniczący w programie. „Doda. Dream Show” od 4 września w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Doda ponownie w Polsacie
Jesienią Polsat pokaże nowy reality show z udziałem Dody. Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będzie się przygotowywała do serii wielkich koncertów. Widzowie poznają jej współpracowników, rodzinę, przyjaciół, partnera, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym. Zwieńczeniem produkcji będzie seria ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży.

W pracy i w domu
Zdjęcia do show zaplanowano od czerwca do września. Nagrania z udziałem Dody i osób z jej otoczenia będą realizowane między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się koncert. Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i… jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Na kogo może liczyć gdy nie wszystko idzie tak, jak powinno? Jak udaje jej się łączyć miłość z pracą, której poświęca większość czasu? W trakcie programu Doda będzie komunikować się z fanami oraz jej obserwatorami i „radzić się” ich w sprawach związanych z organizacją show. Osoby zaangażowane będą mogły w konkursach wygrać między innymi bilety na koncerty.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Twórcy o programie
„To nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego” - mówi Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu. „Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show” - dodaje.

Sprawdzona ekipa
„Doda. Dream Show” będzie się składał z ośmiu 44-minutowych odcinków. Za pomysł i produkcję show odpowiada Polsat i Rochstar. Reżyserem formatu jest Michał Majak, który razem z Pascalem Litwinem pracował przy programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Show cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Doda. Dream Show od 4 września w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat