2023-07-13

„Doda. Dream Show”: Casting na tancerzy do programu

Artystka szuka uzdolnionych młodych ludzi, którzy wystąpią z nią podczas serii koncertów wieńczących program w Polsacie. Nowa produkcja, do której zdjęcia wystartowały w czerwcu to reality show ukazujący gwiazdę i jej otoczenie w trakcie przygotowań do tych spektakularnych wydarzeń. Kto otrzyma ten zaszczyt i jak się sprawdzi na scenie? Trwa nabór! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w castingu do „Doda. Dream Show”?

Wyjątkowe i niepowtarzalne
Doda od lat słynie z nieszablonowych pomysłów na swoje występy i niezwykłej precyzji w ich realizacji. W efekcie każdy jej koncert to spektakularne widowisko. Jednak to, co zobaczymy w finale „Dream Show”, przebije wszystko, co widzieliśmy do tej pory.

Nowe wyzwanie
Niezwykle ważnym elementem każdego występu Dody jest choreografia, którą zawsze szlifuje do perfekcji i dotyczy to nie tylko tancerzy, ale też jej samej. Tym razem artystka postanowiła poszukać talentów tanecznych także „poza branżą”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Zgłoś się i tańcz! #dodadreamshow
Główna bohaterka „Doda. Dream Show” ogłosiła casting na Instagramie. Każdy, kto chce tańczyć na jej koncertach, może nagrać autorską choreografię do przeboju „Melodia ta” i zamieścić na swoim profilu oznaczając hasztagiem #dodadreamshow. Piosenkarka obejrzy występy i skontaktuje się z wybranymi tancerzami.

  

Doda. Dream Show od 4 września w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat