2023-06-13

Doda na planie jesiennego spotu ramówkowego Polsatu

Wystartowały zdjęcia do klipu prezentującego jesienną ofertę Polsatu. Zdjęcia realizowane są w różnych miejscach w Warszawie i okolicach. W poniedziałek 12 czerwca na planie gościła Dorota Rabczewska, która promuje swój nowy program „Doda. Dream Show”. Jej kreacja i zachowanie przed kamerami zachwyciły fanów artystki.

Dorota Rabczewska, jakiej nie znacie!
„Doda. Dream Show” to program ukazujący kulisy pracy i życia prywatnego artystki podczas przygotowań do serii wyjątkowych koncertów. Kilka dni przed startem zdjęć do reality show, Doda pojawiła się na planie spotu ramówkowego, aby promować jedną z jesiennych nowości stacji, których jest bohaterką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Perfekcyjna i precyzyjna
Doda zamieściła w mediach społecznościowych krótki filmik z nagrań realizowanych na Bulwarach nad Wisłą. Nawet w ciągu kilku sekund Dorota Rabczewska zdołała wywołać zachwyt u komentujących. Uwagę zwróciły zarówno kreacja, uczesanie, jak i... precyzja ruchów podczas stawiania obcasa na lince. „Wymierzone co do milimetra”, „Perfekcyjna jak zawsze. Nie wspominając nawet, o tej szpilce na sznurku” - komentowali fani. Oczywiście pojawiło się także klasyczne już powiedzenie „Królowa jest tylko jedna”.

  

Doda. Dream Show od 4 września w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat