2023-08-07

„Doda. Dream Show”: Bilety wyprzedane! Kiedy nowe daty?

Podpowiadamy jak zdobyć wejściówki na wyjątkową trasę „Aquaria Tour”. Po błyskawicznej sprzedaży na dwa pierwsze warszawskie występy Dody w ramach „Dream Show” fani, którzy się spóźnili, mogą być zaniepokojeni. Artystka ma jednak dla nich dobrą wiadomość. To oczywiście nie koniec. Jak kupić bilety na koncerty „Dream Show”?

Wspaniały odzew
Bilety na dwa pierwsze koncerty Dody z serii „Dream Show. Aquaria Tour” wyprzedały się w kilka godzin! Informacje o starcie sprzedaży biletów artystka ogłosiła na konferencji ramówkowej Polsatu. Po kilku godzinach w sieci nie została ani jedna sztuka. „Czekajcie na kolejne daty. Nie mogę się was doczekać, dziękuję wam serdecznie za taki wspaniały odzew” - powiedziała Doda po opublikowaniu informacji o sprzedaży wszystkich biletów.

Mocny powrót
„Aquaria Tour” będzie zwieńczeniem programu „Doda. Dream Show”, reality show z życia artystki o przygotowaniach do tego wydarzenia, który wyemituje Telewizja POLSAT. Wokalistka nie organizowała trasy koncertowej przez trzy lata. Powrót gwiazdy to wyjątkowe multimedialne show, jakiego nie było jeszcze w Polsce. Zainteresowanie widzów i fanów jest ogromne.

Bilety na „Doda. Dream Show”
Pierwsze dwa koncerty 7 i 8 października 2023 odbędą się w gigantycznym studiu nagraniowym Polsatu. Bilety w trzech kategoriach (Standard, VIP: bilet + pamiątkowy identyfikator + pamiątkowa koszulka, oraz SVIP: bilet, meet&greet z Dodą + płyta CD + pamiątkowy identyfikator + pamiątkowa koszulka) wyceniono na od 129 zł do 799 zł. Jak zapowiada artystka, daty kolejnych koncertów zostaną podane w pierwszym odcinku „Doda. Dream Show” i wtedy też ruszy sprzedaż biletów na nie.

POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO MAŁOLETNIEGO UCZESTNIKA KONCERTU „DODA. DREAM SHOW - AQUARIA TOUR” W WARSZAWIE, WYDRUKUJ I WYPEŁNIJ

Doda. Dream Show od 4 września w poniedziałek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat