2022-11-05

Doda po programie: Dał mi do myślenia. Ujarzmiam dzikusa!

Program randkowy był dla Doroty Rabczewskiej eksperymentem, który miał pomóc znaleźć jej partnera i nauczyć gwiazdę, jak zachowywać się w relacjach z ludźmi, szczególnie z mężczyznami. W wywiadzie dla POLSAT.PL artystka wyznaje, co zmieniło się w niej po programie i jakie ma wnioski na przyszłość dla siebie i dla innych kobiet w jej sytuacji. Co dał jej program „Doda. 12 kroków do miłości”?

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

Cudzymi oczami
Już oglądając podsumowania randek, wokalistka była zdziwiona swoim zachowaniem. Kamery uchwyciły i momentami wyolbrzymiły jej cechy. Najwyraźniej nie była świadoma swojej ekspresyjnej mimiki. Najbardziej wtedy zaszokowało ją jednak słownictwo. - Jak ja przeklinam! - wołała do doktora Leszka Mellibrudy. - Zaskoczyło mnie, jak bardzo lubię przeklinać... Niestety - oceniła.

Charakterek gwiazdy
Doda zauważyła też swoje specyficzne podejście do ludzi. - Dało mi do myślenia to, jak wielką introwertyczką jestem - powiedziała POLSAT.PL. Po programie przyszedł czas na dalszą pracę nad sobą. - Staram się ujarzmić swojego wewnętrznego ekstrawaganckiego dzikusa przy poznawaniu nowych osób i bardziej kontroluję sygnały, które wysyłam, gdyż nie zawsze są one odzwierciedleniem moich dobrych intencji - wskazała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Wnioski na temat związków
Po programie Polsatu, który miał również pokazać innym kobietom, że nie są same i nie tylko one mają problemy z relacjami, Dorota Rabczewska ma dla nich radę. - Nie szukajcie na siłę. Miłość znajdzie was sama - podkreśliła z optymizmem. Wkrótce po programie jej dawna znajomość zmieniła się w związek. Jak sama stwierdziła, mogła się ponownie zakochać dzięki temu, że w czasie eksperymentu nauczyła się tak wiele o sobie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Co dalej?
Oprócz wniosków na temat swoich zachowań i emocji z programu Doda wyciągnęła jeszcze jedno i przy jej kreatywności to nie dziwi. - Gdyby nie ten eksperyment, nie wpadłabym na pomysł... mojego kolejnego reality show - oznajmiła tajemniczo. Oczywiście nie zdradza pomysłu, ale z pewnością, jeżeli dojdzie do skutku, będzie tak samo barwny, pełen emocji i nietypowych sytuacji jak „Doda. 12 kroków do miłości”.

Dziękujemy za wspólne śledzenie randkowych perypetii gwiazdy w programie „Doda. 12 kroków do miłości”.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat