2023-06-09

Bartłomiej Kasprzykowski i jego przyrodnicza makro pasja

Aktor serialu „Przyjaciółki” dzieli się z fanami wyjątkowymi zdjęciami natury. Korzystając z rodzinnych spacerów i innych okazji artysta robi piękne, nastrojowe zbliżenia kwiatów i liści - fotografie makro. Te obrazy zamieszcza przede wszystkim jako relacje Insta stories, które są równie ulotne jak urok roślin. Zobacz przyrodę uchwyconą obiektywem Bartłomieja Kasprzykowskiego.

Piękno w prostocie
Z nastaniem wiosny aktor regularnie zaczął publikować na swoim Instagramie zdjęcia kwiatów. Nie są to jednak zwykłe fotki. Pokazuje na nich detale roślin: wzory na płatkach, delikatne pręciki, rosę na liściach. Dzięki temu widzimy piękno, na które zwykle nie mamy czasu zwrócić uwagi, spiesząc się i skupiając się na innych sprawach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Uwaga! Przyroda!
Publikując zdjęcia, Bartłomiej Kasprzykowski przypomina o najprostszej radości z uważności i cieszeniu się z drobnych przyjemności. „To był piękny dzień. Dzielę się jego drobnym skrawkiem, który może wrócić we śnie i pokolorować go w te wiosenne barwy. Śnicie kolory?”, „Wiosna. Nie przegap! Spacer ma znaczenie. Szczególnie po lesie. Przez las. Spacerowaliście?” - pisze przy zdjęciach przyrody. Innym razem poleca fotki kwiatów jako sposób na stres „Coś dla ukojenia, jeżeli macie zły dzień, jeżeli nerwy jak postronki, stres, kolega wk**wił... Popatrzcie” - radzi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Czekamy na kolejne zdjęcia, które poprawiają nastrój i przypominają o tym, co ważne.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial