2023-05-30

Monika Miller: Aktorka wróciła do studia nagraniowego

Żaneta z serialu „Gliniarze” oddaje się swojej muzycznej pasji. Co u niej słychać? Nowe piosenki! Niedawno po długiej przerwie Monami - bo pod takim pseudonimem śpiewa - umieściła w sieci utwór „Trampolina”. Teraz zdradza, że mimo problemów ze zdrowiem, które niestety wpływają na jej głos, nadal zamierza nagrywać. A nawet przeszła do czynów!

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Powrót wokalistki
„Trampolina” to pierwszy od dłuższego czasu utwór artystki. Poprzedni, którego była wykonawczynią, pojawił się w listopadzie 2021 roku. W porównaniu z wcześniejszymi nagraniami, które łączyły elementy taneczne z rockowym pazurem, nowa piosenka jest delikatniejsza i bardziej stonowana. Być może też fani doczekają się teledysku, bo „Trampolina” została na razie pokazana tylko z graficzną ilustracją tekstu.

Wbrew przeszkodom
Zdjęcia, które pokazała w sieci, zdradzają, że Monika Miller jest w trakcie tworzenia kolejnych numerów. Jak wyznała w wywiadzie śpiewanie niestety wiąże się z problemami - niskie i wysokie tony powodują ból gardła, ale jak widać, walczy z tym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Śpiewa, gra, tańczy...
Widzowie Polsatu znają Monami jako Żanetę Kujawską, policyjną informatyczkę z serialu „Gliniarze”. Aktorka dołączyła do produkcji w 9. sezonie. Wcześniej pojawiła się też w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W dziesiątej edycji była w parze z Janem Klimentem.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat