2023-05-26

„Kapitalny odcinek!”. Finał 14. sezonu serialu „Gliniarze”

Wielbiciele zachwyceni, ale i zszokowani akcją ostatniego odcinka. Co takiego się wydarzyło? Seryjny morderca kontaktuje się z Mazurem, który od dawna był na jego tropie. Wyzywa go na ostateczny pojedynek, w którym Olgierd może liczyć na wsparcie całego zespołu. Dramatyczne wydarzenia zawarte w finale 14. sezonu poruszyły fanów serialu "Gliniarze". Co o nim piszą w sieci?

Oglądaj Gliniarze online na polsatboxgo.pl.

Zaskakująca akcja
W finale 14. sezonu kluczową rolę odgrywa Olgierd, ale wyjątkowo na ekranie można zobaczyć komplet Gliniarzy. To dzięki nim udaje się w końcu schwytać mężczyznę podejrzanego o seryjne morderstwa kobiet. Jednak w ostatniej scenie okazuje się, że zatrzymanie było tylko częścią planu skierowanego przeciwko całemu zespołowi CBP. Jak się spodobał taki scenariusz? „To był najlepszy i najciekawszy finał sezonu, jaki oglądałam”, „Fajnie było zobaczyć wszystkich w jednym odcinku”, „Odcinek kapitalny! Gęba mi opadła na końcu”, „Po prostu miazga!” - komentują fani i chwalą twórców produkcji. „Wspaniali wszyscy, Olgierd najbardziej”, „Brawo aktorzy, ekipa, scenarzyści tworzycie mega serial”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gliniarze (@gliniarze)

Co dalej?
Oczywiście nasuwają się pytania o to, jak dalej potoczą się losy ulubieńców widzów. Komentujący próbują zgadywać: „Oby Olgierd i Majka dostali awans po udanym sukcesie”, „Co zrobią chłopaki dalej, czy będą szukać i węszyć i znajdą zabójcę” - piszą. Ale na odpowiedzi trzeba będzie poczekać. Czy rzeczywiście w kolejnych odcinkach funkcjonariusze skupią się na wytropieniu tego, który nimi manipulował i zagraża kolejnym kobietom?

Wyczekiwany 15. sezon „Gliniarzy”
Latem fanów serialu czeka trudne oczekiwanie na nowe odcinki „14. sezon to był sztos już nie się doczekać 15, sezonu”, „Emocje były i trzymają dalej!”, „Będziemy tęsknić za wami”, „Teraz trzeba oczekiwać nowego sezonu i nowych spraw z naszymi bohaterami” „Czas szybko zleci. Porządnego wypoczynku całemu zespołowi”, „Powtórki mogę obejrzeć” - piszą wielbiciele produkcji. Tym, którzy podobnie jak ostatnia komentująca nie planują przerwy w oglądaniu serialu, przypominamy, że wszystkie sezony dostępne są w serwisie Polsat Box Go.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 14. sezonu serialu Gliniarze w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat