2023-05-24

Dzień Matki: Filmy i seriale online. Co warto obejrzeć?

Piękne postacie kobiet, walczących o swoje dzieci, własną przyszłość, miłość i szczęście. Bohaterki filmów i seriali, z którymi może utożsamić się każda z nas. Poznaj pozycje idealne do obejrzenia w rodzinnym gronie albo w chwili odpoczynku od matczynych obowiązków. Sprawdź nietypowy prezent na Dzień Matki - seans z filmami i serialami online w serwisie Polsat Box Go.

Matki są silne, czułe, zdeterminowane, pełne pasji, co czyni je idealnymi bohaterkami filmów i seriali. Postawione w nietypowej lub trudnej sytuacji są w stanie zdobyć się na olbrzymi wysiłek, przekonać do pomocy innych. Jednocześnie będąc mamami, nie przestają być kobietami z marzeniami, uczuciami i potrzebami. Takie są właśnie główne postacie produkcji, które polecamy na Dzień Matki.

  

„Śubuk”
Matka walcząca o przyszłość swojego dziecka. Maryśka dowiaduje się, że jest w ciąży, a jej synek i jego choroba wywracają jej życie do góry nogami. Okazuje się, że Kuba cierpi na autyzm, ale jest wybitnie uzdolniony. Polski system edukacji jest kompletnie nieprzygotowany na uczniów takich jak on. Wspólnie z innymi matkami znajdującymi się w podobnej sytuacji decyduje się zawalczyć o prawa swojego dziecka.

Oglądaj Śubuk online na polsatboxgo.pl

„Tully”
Przepracowana żona, matka i gospodyni domowa Marlo wydaje się cudem ogarniać rodzinną rzeczywistość. Kiedy jest już na skraju wytrzymałości, w jej drzwiach zjawia się tajemnicza niania, Tully. Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co ona sama utraciła.

Oglądaj Tully online na polsatboxgo.pl

„Mamuśka”
Dwie kobiety, była żona i nowa kochanka, zostają wystawione przez los na wielką próbę. Pierwsza ma z mężczyzną dwójkę dzieci, którym trudno jest się pogodzić z nową sytuacją, szczególnie że ojciec oświadcza się nowej partnerce. a Jackie dowiaduje się, że jest chora na raka. Wzruszająca opowieść o miłości, wybaczaniu i poświęceniu.

Oglądaj Mamuśka online na polsatboxgo.pl

„Bejbis”
Bohaterami filmu są szczęśliwi i spełnieni małżonkowie, którzy mają dobre prace, rozsądną córkę i spore grono znajomych. Wszystko się zmienia, kiedy w ich życiu pojawia się nieoczekiwanie noworodek. Znajomi i rodzina zaczynają ich unikać, córka jest zazdrosna, a sama para przechodzi kryzys wywołany nieprzespanymi nocami i nawałem obowiązków. Czy tajemnicza postać rozwiąże ten problem?

Oglądaj Bejbis online na polsatboxgo.pl

„Spencer”
Księżna, celebrytka, ale i nieszczęśliwa kobieta i matka. W małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem wkradł się chłód, a plotki mówią o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości rozładować napięcia w rodzinie. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania - oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót...

Oglądaj Spencer online na polsatboxgo.pl

„Bezsenność w Seattle”
Architekt Sam Baldwin po śmierci żony przenosi się do Chicago z ośmioletnim synem. W wigilijną noc mały Jonah słucha programu radiowego dla samotnych i dzwoni do prowadzącej audycję z prośbą o znalezienie partnerki dla ojca, który nadal żyje wspomnieniami o zmarłej żonie. Czy jest szansa, że poznana dzięki wybrykowi kobieta z drugiego końca Stanów okaże się bratnią duszą ojca i syna?

Oglądaj Bezsenność w Seattle online na polsatboxgo.pl

„Erin Brockovich”
Dwukrotna rozwódka samotnie wychowująca trójkę dzieci. Nie ma pieniędzy, wykształcenia ani szansy na znalezienie pracy. Ma za to wybuchowe usposobienie i ostry język, wali prawdę prosto z mostu i ekstrawagancko się ubiera. Kiedy przypadkiem zdobywa pracę w kancelarii prawnej, odkrywa, że wielka firma odpowiada za skażenie wody w miasteczku, którego mieszkańcy ciężko chorują. Kobieta bez doświadczenia, ale z olbrzymim sercem rzuca wyzwanie korporacji.

Oglądaj Erin Brockovich online na polsatboxgo.pl

„Matka”
Trzymający w napięciu serialowy thriller psychologiczny w znakomitej obsadzie. Dziennikarka śledcza zostaje wciągnięta ponownie w sprawę, w której dzięki niej schwytano i osadzono mordercę. Mężczyzna po latach zdradza jej, że została zmanipulowana, a zbrodnia wiąże się z jej osobistą tragedią - śmiercią dziecka.

Oglądaj Matka online na polsatboxgo.pl

„Rodzice i inne prawdy”
Nina jest architektką i kocha swoją pracę. Cieszy się, że po urlopie wychowawczym może wrócić do wykonywania zawodu. Ale ponieważ jej pracodawczyni nie toleruje w swojej firmie pracujących matek, Nina musi udawać osobę samotną.

Oglądaj Rodzice i inne prawdy online na polsatboxgo.pl

„Komisarz Mama”
Serial opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. Czy jej ogromna wiedza, inteligencja, doskonała intuicja i wewnętrzna siła pomogą jej się w tym świecie odnaleźć?

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatboxgo.pl

Lista najlepszych produkcji powstała we współpracy z serwisem Polsat Box Go i promuje jego ofertę. Zobacz też propozycje innych zestawień, takich jak: Najlepsze filmy dla dzieci, Filmy na faktach, Komedie romantyczne. Życzymy miłych seansów!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat