2023-04-23

„Nowy skŁad”: W kłopotliwym świecie relacji damsko-męskich

Kobiety i mężczyźni są z zupełnie innych planet? W skeczach finałowego odcinka drugiego sezonu pod lupą sytuacje, które mogą to potwierdzać! Widzów bawili Kabaret Chyba, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Spółka z o.o., Kabaret Paranienormalni, Agnieszka Litwin i Przemek „Sasza” Żejmo z Kabaretu Jurki, Wojciech Tremiszewski oraz... Tomasz Adamek!

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

Reklama na poczcie
Na początek zderzenie zwykłego mężczyzny z nachalnym marketingiem. Spieszący się do domu, aby obejrzeć mecz z kolegami, znalazł się pod ostrzałem mężczyzny z okienka, który prezentował mu kolejne pozycje z asortymentu placówki. Czy to „Urząd pocztowy”, czy księgarnia? Wysłanie listu wymagało nie lada gimnastyki.

Ostatnia walka
W Leśnym Dole na lekarzy każdego dnia czekają rozmaite wyzwania. Po tym, jak ordynator zwolnił się, aby poświęcić się karierze reżysera, szpital stał się miejscem akcji nagrań nowego odcinka paradokumentu. No to „Kręcimy serial”! A na stole Tomasz Adamek...

Szukając przyczyny kryzysu
Czasami nie pozostaje nic innego, jak udać się do specjalisty. Na kozetce pacjent, który w publicznych wystąpieniach nie stroni od kwiecistych porównań i często opowiada o ptakach. Wokół niego mocno zaniepokojona stanem męża i ich życiem intymnym żona. Jaki przebieg miała „Terapia Glapińskich”?

Gwałt na uszach
W nowoczesnej części starego miasta Patryk miał od kilku dni problemy ze skupieniem się na lekturze ze względu na uczącego się gry na akordeonie sąsiada. W końcu nasłał na uciążliwego mieszkańca policję. „Chyba Ty!”

Kosmiczny finisz
„Fakty Autentyczne” o wyborczych sondażach, politykach mówiących jednym głosem, zgubionym telefonie, który wywołał niezwykłą reakcję policji, nietypowych egzorcyzmach i galaktycznym sukcesie polskiego rządu. Ostatnie w wiosennym sezonie wydanie prowadzili Elżbieta Szczupła po mężu Dojada i Krzysztof Biegły Niedoszły.

Początki państwa
Kabaret Chyba i goście oraz nieznane kulisy kształtowania się naszego państwa. „Chrzest Polski” był niezwykle istotnym wydarzeniem, ale co wydarzyło się tuż po nim? Ustalanie funkcji, pierwsze próby ustalenia hymnu, oczekiwania ze strony duchownych i przygotowania do ślubu Mieszka z Dobrawą.

Do czego prowadzi zazdrość?
Przez cienki karton gips sąsiedzi czasami słyszą za dużo... A to może z kolei prowadzić do małżeńskich sprzeczek. „Sypialnia” jednej pary stała się miejscem udawanej orgii, aby pokazać, że inni mieszkańcy bloku także mają fantazję. Aż tu nagle do domu wróciła córka...

Natrętne „Myśli”
Kabaret Czesuaf na randce w restauracji. Umówione przez aplikację randkową pierwsze spotkanie było okazją, aby lepiej się poznać i zobaczyć, czy może być z tego coś więcej. Choć każda ze stron miała zupełnie różne cele. Co zaprzątało głowę dziewczyny, a na czym koncentrował się chłopak?

Urodzinowe atrakcje
Jak sobie radzić, kiedy rodzice wymyślają po raz piąty z rzędu „Urodziny w ZOO”. Wszystko dlatego, że to ulubione miejsce mało rozgarniętego Grzesia. Jak się jednak okazało, resztę familii tworzy zestaw barwnych postaci.

Podziękowania za wspólną zabawę
A na koniec muzyczne podsumowanie. „Sezon mija!” na melodię przeboju „Mamma mia” szwedzkiej grupy ABBA. „Seria kończy się już, przeszło jak z bicza trzasł. Każdy wiele dał tu, żeby rozbawić was. Lecz teraz jest podziękowań czas, przyłożył się wszak niejeden raz ludzi tłum, żeby rozgrzać Was tak jak rum”.

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 7:

Dziękujemy za wspólne oglądanie drugiego sezonu programu Kabaret na żywo. Nowy skŁad w Telewizji POLSAT!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat