2023-03-05

„Nowy skŁad”: Miłość ma różne oblicza. Przeboje bohaterów

Rozmaite perypetie w skeczach pierwszego odcinka drugiego sezonu show. Skomplikowane uczucie do kraju, impreza rozwodowa, przygody zakochanej pary i muzyczny hit o miłości. Gośćmi specjalnymi Kabaret Młodych Panów, a na scenie także Kabaret Chyba, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Spółka z o.o., Kabaret Paranienormalni, Agnieszka Litwin, Przemysław „Sasza” Żejmo oraz Wojciech Tremiszewski. „Kabaret na żywo. Nowy skŁad” zaprasza!

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatgo.pl.

Akcja na dworcu
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? Ależ skąd. Jednym z najważniejszych obecnie miast jest stolica województwa podkarpackiego. A co dopiero, kiedy jest to miejsce przesiadkowe podróżującego po Europie prezydenta USA. „Biden w Rzeszowie” na dworcu wzbudził zakłopotanie obsługi. Zdenerwowany tym, że nie mógł porozumieć się w sprawie kupna biletu do Kijowa, ruszył przez tory, wywołując wielkie zamieszanie.

Trudna relacja
Kabaret Zdolni i Skromni o tym, jak przedstawić konserwatywnej w poglądach matce nowy obiekt uczuć. „Eliza” zaskoczyła ją przede wszystkim tym, że okazała się... dmuchaną lalką. Tak naprawdę była to tylko sztuczka, żeby przygotować rodzicielkę do właściwego spotkania. Zaproszony do mieszkania Andrzej także okazał się w końcu jedynie kolegą. W końcu nadszedł decydujący moment na ujawnienie Ani...

Miłość do ojczyzny
Nowa edycja kultowego teleturnieju! „Kocham Cię, Polsko, ale coraz trudniej mi to przychodzi”. Po dowcipie prowadzącego rozpoczęła się gra. W jednej drużynie Aktorka porno Joanna Zaprzęg, naćpany raper Chceta i e-sportowiec Ernest „Cycu” Michalski. Drugą stworzyli popularny podróżnik, gwiazda jednej piosenki i pan od pogody z osiedlowej telewizji w Radomsku. Jak na pytania odpowiadali uczestnicy i kto wygrał?

Ze względu na żonę
Paradokument „Chyba Ty!” wrócił z drugim sezonem. Barbara nie była w stanie zrozumieć, dlaczego Edward po raz dwudziesty nie zdał egzaminu na prawo jazdy. - Ja nie mogę już dłużej tak żyć - narzekała kobieta. - Ale jak? Bez samochodu? Tak jest nawet zdrowiej - próbował się bronić. Pod groźbą rozwodu zgadza się na pomysł podsunięty przez sąsiada.

Ekskluzywne nagrania
„Fakty Autentyczne” znów z porcją informacji. Elżbieta Szczupła po mężu Dojada i Krzysztof Biegły Niedoszły podsumowali najważniejsze wydarzenia z ostatnich miesięcy. Było między innymi o słynnych medialnych i sejmowych występach, a zaprezentowano także „Taśmy Szymczyka”, czyli bombowe nagrania z monitoringu znanej na cały świat komendy. A na koniec lista TOP 3 przebojów tygodnia.

Zmiana perspektywy
Goście odcinka - Kabaret Młodych Panów - i ich Polskie Koleje Losu. „Zakochana para w przedziale” wzbudziła wielką frustrację u jednej z podróżniczek. Dodatkowo irytował ją mąż, który chętnie patrzył na migdalącą się dwójkę. W pewnym momencie jednak jej zachowanie uległo diametralnej zmianie. Co takiego się stało?

Małżeńskie pranie brudów
Organizacja szczególnych wydarzeń czasami wymaga wsparcia. To małżeństwo zdecydowało się sięgnąć po pomoc specjalisty, bo taka okazja przydarzyła im się pierwszy raz. „Impreza” rozwodowa to w końcu nie byle co! - Mam nadzieję, że jesteście zdecydowani - upewniał się prowadzący spotkanie. Jakie aspekty nieudanego życia małżeńskiego przywołał w tym skeczu Kabaret Czesuaf?

Przesyłka wielkiej wagi
Kabaret Paranienormalni w szpitalu w Leśnym Dole, w którym pracownicy mierzą się z szarą rzeczywistością niedofinansowanej służby zdrowia i czerstwymi żartami kolegów. „Oschły dyżur” miał wyjątkowych gości, bo jeden z pacjentów miał zaszytą paczkę kokainy, której nadawcą był „Kartel z Medelin”. Jego członkowie postanowili ją przejąć.

Moc tęczy
A na finał odcinka muzyczny występ. Członkowie formacji tworzących Nowy SkŁad we własnej wersji przeboju „Where Is The Love?”, czyli „Black Eyed PIS” o wpływie tęczowych opasek na odbiorców: „Ludzie oglądają stację i zmieniają orientację”.

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 1:

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat