2023-04-16

„Nowy skŁad”: Niezły odlot bez względu na okoliczności

Zabawa królowała w skeczach szóstego odcinka drugiego sezonu kabaretowego show. Czy to przy kontroli policji, odprawie bagażowej na lotnisku, czy podczas operacji w szpitalu. Swoje scenki zaprezentowali tworzący „Nowy skŁad” Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Spółka z o.o., Kabaret Paranienormalni, Agnieszka Litwin i Przemek „Sasza” Żejmo z Kabaretu Jurki oraz Wojciech Tremiszewski.

Oglądaj Kabaret na żywo. Nowy skŁad online na polsatboxgo.pl.

Odlotowe pakowanie
Kabaret Chyba i goście na lotnisku. Niespodziewane spotkanie sąsiadów z bloku i... od razu kłótnia. Ale to nie koniec sporów, bo okazało się, że „Bagaże” małżeństwa zbyt dużo ważą. Znajomi influencerzy mieli niezły ubaw, kiedy przyszło do sprawdzania walizek. Wśród zbędnych rzeczy między innymi futro, żelazko i... „Probiotyk”, który trzeba było zażyć.

Tajemnice telefonu
Syn nie mógł się uczyć w spokoju ze względu na pilną rozmowę z ojcem. Jaki byłe jej temat? „Znaleziony telefon”, a właściwie jego zawartość. - To, co ja tam zobaczyłem, ja jestem tym zdruzgotany - wściekał się wzburzony tata, który nie potrafił poznać dziecka.

Sposób na życie
Piotr w dniu imienin zorganizował imprezę w domu, ale najpierw musiał powiedzieć coś żonie. Sylwia nie mogła uwierzyć, że mąż został wyrzucony z pracy. Na bezrobociu wpadł na specyficzny pomysł, jak się utrzymać. Cała historia w kolejnym odcinku „Chyba Ty!”.

Święta z premierem
Jak minęła „Wielkanoc”? „Nowy skŁad” w skeczu o świątecznym spotkaniu rodziny, w której nie wszyscy mają takie same poglądy polityczne. Kłótnia wisiała w powietrzu, a do tego wszystkiego niespodziewaną wizytę złożył szef rządu. Czy skończyło się tak, jak podczas Bożego Narodzenia?

Pali się!
Wścibska sąsiadka jest czujna na wszystko, co dzieje się w bloku. A to wezwie policję, kiedy ktoś krzyczy w środku nocy, a innym razem, gdy poczuje podejrzany aromat na klatce. - Sąsiad na pewno śmieciami pali - przkonywała zmęczonego kolejną interwencją funkcjonariusza. Śledztwo, które przeprowadził Kabaret Czesuaf, miało wykazać, skąd tak naprawdę bierze się „Dym”.

W śpiewającym wydaniu
„Fakty Autentyczne” w tym odcinku między innymi o niecodziennych gościach programów i ich specyficznych zachowaniach. Jak zawsze nie zabrakło akcentów muzycznych, a także i odwołania do „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Natomiast „Fakty po faktach na faktach” zajęły się sprawą majtek, które jedna mieszkanka Warszawy wywiesiła na swoim balkonie.

Inne podejście
Na polskiej wsi niekiedy tradycja ściera się z nowoczesnością. Przedstawiciele organizacji „Dosyć tego” interweniowali u gospodarza Wieczorka, którego pies nazywa się Murzyn. W walce o „Lepsze jutro” starali mu się wytłumaczyć, dlaczego postąpił niewłaściwie i próbowali znaleźć nowe imię. Mieli także kilka innych życiowych rad.

Szpitalne akrobacje
Czy w polskiej służbie zdrowia jest miejsce na żarty? W szpitalu w Leśnym Dole jak najbardziej. Pilna operacja przerodziła się w „Cyrk” po tym, jak na stole w asyście klauna wylądował połykacz noży. Co lekarze znaleźli w brzuchu pacjenta?

Magiczny finał
Na koniec specjalny muzyczny występ przygotował Kabaret Chyba. Na scenie meksykańska grupa La Banda de Musica, której członkowie w świetnym humorze zaprosili do zabawy. Bo co pozostaje robić, kiedy dobija nas „Inflacja”. A wszystko na melodię „Puerto Rico” Vaya Con Dios.

„Kabaret na żywo. Nowy skŁad” - edycja 2, zobacz odcinek 6:

Kabaret na żywo. Nowy skŁad w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat