2023-04-04

„Pierwsza miłość”: Krystian Wieczorek w obsadzie serialu

Chodzący ideał i wymarzony kandydat na partnera? Kim jest nowy bohater, który nieoczekiwanie pojawia się w życiu Laury? Jakie skrywa tajemnice? Krystian Wieczorek, znany między innymi z serialu „Komisarz Mama”, wciela się w postać Adama Biernackiego, miłośnika sztuki i światowej sławy ortopedę, który postanowił wrócić z Anglii do Polski.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Obiecujący początek
Laura poznaje Adama, wracając z odwiedzin u Anki. Przystojny, szarmancki i obyty w świecie mężczyzna robi na niej znakomite pierwsze wrażenie. Jest znanym lekarzem ortopedii, operującym głównie za granicą, pasjonuje się sztuką i... właśnie wraca do Polski, po otrzymaniu oferty wykładowcy akademickiego na Wrocławskiej Akademii Medycznej. Laura daje nieznajomemu swój numer telefonu...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Ma coś do ukrycia
Biernacki od lat zna się z Jakubem Wenerskim. Panowie przyjaźnią się i rywalizują. Szybko wychodzi na jaw, że są też między nimi niewyjaśnione sprawy. Jaką tajemnicę skrywa przeszłość Adama?

Kim jest Krystian Wieczorek?
Popularnego aktora widzowie Polsatu znają z roli Andrzeja Matejki w serialu „Komisarz Mama”. Krystian Wieczorek rozpoznawalność i sympatię zyskał także dzięki występom w produkcjach „M jak miłość” i „Komisarz Alex” i „Czas honoru”. Od lat współpracuje także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.