2023-03-22

„Pierwsza miłość”: Nowa postać. Paulina Holtz w obsadzie

Popularna aktorka serialowa, filmowa i teatralna dołączyła do ekipy hitowej produkcji. W życiu których bohaterów namiesza jej postać? Paulina Holtz wciela się w zazdrosną żonę Juliusza Lipińskiego. W tej roli Piotr Ligienza, który także wiosną 2023 roku pojawił się w obsadzie produkcji. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Nowi bohaterowie
Odgrywana przez Paulinę Holtz Nela pojawia się w życiu Doroty i Artura równie nieoczekiwanie, jak jej mąż Juliusz. Lipińscy mają za sobą problemy małżeńskie, przez które kobieta jest teraz chorobliwie zazdrosna. O ile zatem pierwszy kontakt biznesmena z Dorotą był niezwykle obiecujący, o tyle poznanie Neli od razu zwiastuje kłopoty i zamieszanie.

Znakomite doświadczenie
W rozmowie z POLSAT.PL Łukasz Płoszajski podkreślił, że ekipa serialu bardzo ciepło przyjęła Paulinę Holtz. - Bardzo się cieszę, że w końcu z nią gram! To wielka przyjemność - powiedział, zdradzając jednocześnie, że wiosną w życiu Artura prawdziwe chwile grozy. Czy związane właśnie z pojawieniem się nowej bohaterki?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Kim jest Paulina Holtz?
Popularna aktorka serialowa, filmowa i teatralna najbardziej znana jest z roli w kultowej telenoweli „Klan”. Występowała także w takich produkcjach jak „Kryminalni” czy „Na dobre i na złe”. Widzowie Polsatu mogą pamiętać ją jako Anetę Pietrzyk z serialu „W rytmie serca”.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.