2023-03-28

„Pierwsza miłość” - odcinek 3590: „Serce mi podpowiedziało”

Marta wpada w oko pewnemu mężczyźnie, który jest stałym klientem Kings Fitness, a Kinga, poinformowana o wszystkim przez Lucynkę, postanawia nieco pomóc tej nowej znajomości. Okazuje się, że Robert jest całkiem sympatyczny. Ma jednak pewien poważny problem, który zaważa na jego życiu osobistym. Czy okaże się przeszkodą, a może atutem?

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Roman stara się dotrzymywać towarzystwa Celinie, która jednak zdaje się nie mieć na to ochoty. Bez przekonania idzie na specjalnie zamówione przez Romana nabożeństwo. Stara się zająć czas, pomagając Frankowi w domu i w świetlicy. Stęskniony kontaktu Roman podarowuje Celinie nowy telefon.

Zdeterminowana Lucynka całkiem poważnie bierze sobie do serca pomysł z przebiegnięciem maratonu. Postanawia zdobyć również wiedzę teoretyczną i mentalnie przygotować się na wysiłek, jaki ją czeka.

Franek i Olek omawiają plan odbudowy domu Celiny. Okazuje się, że Brian też chce aktywnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Jego zapał i ekscentryczny sposób bycia nie do końca przypada Wadlewiakom do gustu. Postanawiają wystawić go na próbę i wymyślają pewne niemożliwe do zrealizowania zadanie.

Zmartwiona Emilka chce wiedzieć, jak czuje się Alicja i czy lekarzom udało się ustabilizować jej stan.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.