2023-03-23

„Przyjaciółki” - odcinek 246: To jest właśnie ta chwila. Działaj!

Anka mimo sukcesu w nowej pracy tęskni za ułożonymi prywatnymi relacjami. Zatroskane dziewczyny wspierając ją, popychają sprawy Strzeleckich we właściwym kierunku. Patrycja boi się nawrotu choroby Wiktora, choć udaje odważną. Inga zgłasza się do psychologa, bo czuje się niewystarczająco dobrą matką, a Marta decyduje się na pomoc Dagmara.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Nikt nie czeka...
Anka odnosi medialny sukces w telewizji. Zadowolony Miłosz po nagraniach dzwoni do Strzeleckiej z gratulacjami. Sukces zawodowy przysłania jednak smutek z powodu rozstania z Pawłem. Kobieta czuje się samotna i zazdrości dziewczynom fajnego czasu z bliskimi. Patrycja z Ingą czując, że to odpowiedni moment, dzwonią potajemnie do męża koleżanki: - To jest ta chwila Paweł, tylko działaj! - motywują go.

„Wcale nie musi być nudno”
Inga szuka rozwiązania swoich problemów z córką. Zgłasza się do szkolnej psycholog. Kobieta doradza jej, aby pozwolić dziecku na różne emocje, nawet te negatywne. W czasie narady z dziewczynami i Łukaszem postanawiają inaczej podejść do tematu. - Możemy stworzyć coś fajnego i wcale nie musi być nudno - podsumowują. Pierwszych emocji Gruszewskiej dostarcza podsłuchana wideo rozmowa partnera, w której obiecuje pieniądze i wyznaje komuś miłość.

Stary skład
Tymczasem Patrycja mocno się stresuje wizytą kontrolną Wiktora. Stale śledzi w internecie informacje o możliwych objawach i uważnie obserwuje męża, czy na pewno choroba nie wraca. Czuje, że potrzebuje starego przyjacielskiego składu. I dokładnie, kiedy wypowiada na głos te słowa, Ance i Indze udaje się połączyć z Zuzą na wideorozmowie. Wsparcie przyjaciółek ponownie okazuje się nieocenione. 

Wsparcie asystenta
Marta kontynuuje zlecenie w domu niemiłej snobki. Auto odmawia jej posłuszeństwa, więc prosi o pomoc Dagmara, który już wielokrotnie proponował jej swoje usługi. Mężczyzna bawi się z dziećmi i wspólnie „dekorują” ścianę. Przyczynia się to do zwolnienia dekoratorki, ale także do przemyśleń na temat trudności macierzyństwa. Marta decyduje się oddzwonić do mamy, która kilkukrotnie próbowała się z nią skontaktować.

Jak ułożą się relacje Strzeleckich? Czy Patrycja będzie umiała przestać się bać o zdrowie męża? Czy Inga odnajdzie swój sposób na domowe szczęście z Łukaszem?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 246:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat