2023-03-02

„Przyjaciółki” - odcinek 243: Ślub marzeń czy seria wpadek?

Patrycja z Wiktorem organizują uroczystość, jednak los wystawia ich cierpliwość na próbę. Dochodzi do ciągu nieprzewidzianych zdarzeń. Zuza przylatuje na uroczystość z Monachium. Anka pogodziła się, że została sama, a Inga dociera się z Łukaszem w nowym, pełnym miłości, ale także kompromisów związku. Co słychać u dawno niewidzianej koleżanki Marty?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Nieoczekiwane spotkanie
Anka przypadkowo wpada na Martę. Dawno niewidziana koleżanka wyprowadziła się na Białołękę i kolejny raz próbuje zacząć od nowa.  Przyjaciółka zaprasza ją na ślub Patrycji. - Przyjdź, Patrycja się ucieszy. My też...- dodaje. Na wieczorze panieńskim informuje o spotkaniu pozostałe dziewczyny. Nagle do mieszkania wchodzi Wiktor i widzi ukochaną w sukni ślubnej.

Pasmo pecha i trudności
Para próbuje dopiąć na ostatni guzik szczegóły swojego ślubu. Jednak pojawiają się problemy z menu i dekoracjami, kucharz łamie rękę, a w sali wybucha pożar. Na domiar złego, suknia ślubna zostaje przypadkiem rozdarta. Czy te wszystkie nieszczęścia to wynik ujrzenia młodej podczas przymiarki?

Ślubne pogotowie
Do akcji wkraczają bliscy zakochanych, planując awaryjną uroczystość w domu. Sytuacja pokazuje, co naprawdę liczy się dla młodej pary. Wiktor próbuje przekonać urzędnika do zmiany miejsca ślubu. - Przydałaby się jakaś dekoratorka - stwierdza Anka, przypominając sobie, że jedną zna i prosi o pomoc Martę. Inga wraz z Zuzą, biorą się do pracy tak, aby przyjęcie doszło do skutku.

"Wybaczam ci..."
Podczas ślubu nie wszyscy dobrze się bawią. Mąż Anki nagle pojawia się na uroczystości i prosi ją o rozmowę. - Wszystko przemyślałem i wybaczam ci… - oświadcza, zaskoczonej żonie. Inga jest zawiedziona, że jej partner wybrał wypad w góry zamiast niej i czuje się opuszczona. W dodatku Marysia nie akceptuje nowego związku mamy i podczas wesela wpada w histerię. - Nie cierpię Łukasza! – wybucha.


Czy Anka pogodzi się z mężem, czy zdecyduje się na rozstanie? Jak ułożą się relacje Ingi i Łukasza przy braku akceptacji Marysi?

 

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 243:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat